Sukcesy sportowe



SUKCESY SPORTOWE


UWAGA! Aby przeglądać starsze wiadomości, należy przechodzić na dół podstrony "Sukcesy sportowe".


ROK SZKOLNY 2017/2018


W Integracyjnych Zawodach Zrzeszenia LZS w Suwałkach

W Integracyjnych Zawodach Zrzeszenia LZS w Suwałkach w dniu 12.06.2018.

Na podium stanęli:

II miejsce Nadia Safinowska w biegu na 400m

III miejsce Nikola Safinowskaw biegu na 200m

 III miejsce w biegu na 60 m Wiktoria Kłoczko

II miejsce Tomasz Barszczewski skok w dal

II miejsce  Igor Gober  w biegu na 200 m

III miejsce w biegu na 400 m Stanisław Wasilewski

II miejsce w sztafecie 4x100 m zajął zespół chłopców w składzie: Eryk Kowalewski, Igor Gober, Tomasz Barszczewski, Stanisław Wasilewski.

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

16.05.18 r. w Suwałkach  odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce- Półfinał Województwa

II miejsce w biegu na 100m i III miejsce w biegu na 300 m Adam Leśniewski

II miejsce w biegu na 200m pł i IV miejsce w biegu na 100m –Paweł Gulbierz

VI miejsce w biegu na 600m Paweł Ćwikowski

III miejsce w skoku wzwyż Piotr Konopko

III miejsce sztafety 4x100 chłopców w składzie: Kacper Brogowski, Paweł Ćwikowski, Paweł Gulbierz, Adam Leśniewski

Uczniowie uzyskali awans do Finału Województwa.

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Igrzyska Suwałk Dzieci w Lekkiej Atletyce

W Igrzyskach Suwałk Dzieci w lekkiej Atletyce w dniu 15.05.18 r. na podium stanęli:

I miejsce skok wzwyż Mateusz Wysocki

II miejsce w biegu na 600 m Maciej Konobrocki

II miejsce w rzucie dyskiem Edwin Niewulis

III miejsce w rzucie dyskiem Damian Dąbrowski

III miejsce w biegu na 1000 m Bartosz Suchocki

I miejsce w rzucie oszczepem Mateusz Żyliński

III miejsce w rzucie oszczepem Karol Gulbierz

III miejsce Jan Dadura – kula

III miejsce chłopców w sztafecie 4x60 m w składzie : Mateusz Rzodkiewicz, Maciej Konobrocki, Szymon Czyżyński, Bartosz Sadowski

I miejsce w skoku w dal iI miejsce w skoku wzwyż Kamińska Patrycja

II miejsce w biegu na 200m i III miejsce w skoku w dal Julita Szumańska

III miejsce w rzucie oszczepem Sylwia Ciszewska

II miejsce w biegu200 m płzajęła Nicola Fejfer

I miejsce w kuli i II miejsce w rzucie dyskiem Kornelia Nowikowska

III miejsce zespołu dziewcząt w biegu sztafetowym 4x60m w składzie: kamińska Patrycja, Szumańska Julita , Nicola Fejfer, Paula Karwel

Startujący uczniowie awansowali do Półfinału Województwa

Opiekun: Dorota Ćwikowska, Marcin Wasilewski

G R A T U L U J E M Y!


Mistrzostwa Suwałk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

W Mistrzostwach Suwałk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce w dniu 09.05.2018 r. w Suwałkach wystartowali uczniowie naszej szkoły.

Na podium stanęli:

III miejsce Oliwia Rogacka w biegu na 600m,

I miejsce w biegu na 100m i II miejsce w biegu na 300m Adam Leśniewski

I miejsce w biegu na 600m Paweł Ćwikowski

II miejsce w skoku wzwyż Kacper Brogowski

III miejsce w skoku wzwyż Piotr Konopko

II miejsce sztafety chłopców 4x100m w składzie :Kacper Brogowski, Paweł Gulbierz, Paweł Ćwikowski, Adam Leśniews

Uczniowie awansowali do półfinału województwa, który odbędzie się 16 maja 2018r.

Awans do półfinału wywalczyli także:

Magdalena Zagórska 200m pł; Natalia Olszewska -600m; Wiktoria Kowalczyk -600m; Sztafeta 4x100 dziewcząt ;Gulbierz Paweł- 100m i 300m;Franciszek Dadura- rzut oszczepem, Adrian Dąbrowski -dysk, Kacper Taraszkiewicz- skok wzwyż i skok w dal; Radosław Jeryn- skok w dal;Sylwester Ostrowski -1000m

G R A T U L U J E MY !

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Wiosenne Biegi Przełajowe w Dowspudzie

II miejsce szkoły w punktacji szkół w  Wiosennych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS w Dowspudzie - 23.04.2018 r.

Na podium stanęli:

I miejsce Stanisław Wasilewski rocznik 2008 chłopcy

IV miejsce Igor Gober rocznik 2008 chłopcy

IV miejsce Angelika Milewska rocznik 2007 dziewczęta

VI miejsce Julian Rzatkowski rocznik 2006 chłopcy

II miejsce Żukowska Wiktoria rocznik 2005 dziewczęta

GRATULUJEMY 


Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu w Augustowie

Uczeń klasy VII c Filip Kosiński 11.04.2018 r. wywalczył złoty medal w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu w Augustowie.

Był najlepszy na 50 m w stylu grzbietowym z czasem: 28,59.

G r a t u l u j e m y  !!!  


Szkolny Turniej Skoku Wzwyż

KOMUNIKAT

XVII SZKOLNY TURNIEJ SKOKU WZWYŻ  O PUCHAR

DYREKTORA SP 4 dla klas IV- VII 09.04.2018 r.

Dnia 09.04.2018 r.  odbył się XVII  Szkolny Turniej Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora SP 4. Łącznie wystartowało  77  osób z klas IV-VII.

Najlepszą zawodniczką turnieju została-

Patrycja Kamińska z klasy VI c  uzyskała ona wynik 140

Najlepszym zawodnikiem turnieju skoku wzwyż został- Piotr Konopko z klasy VII c - wynik 173

Podczas  rozgrywania zawodów został przeprowadzony V Szkolny Przegląd Zespołów Cheerleaders: ,,Tańcz z nami cheerleaderkami”.

Wygrała grupa dziewcząt  z klasy IV d

II miejsce zajął zespół z klasy VI c , III miejsce zajęły dziewczęta z  klasy V d

Sędzia główny      -   Dorota Ćwikowska    

Sędzia główny      -   Dorota Śliwińska

SGS I                    -  Marcin Wasilewski

 SGS  II                 -Tomasz Chmielewski

  WYNIKI:

DZIEWCZĘTA  KLASY IV

1 Przekop Natalia           118

2  Ruszewska Oliwia      110

3  Safinowska Nikola     105

4. Sałanowska Julia       105

5  Silkowska Kinga        105

6 Szturgulewska Nikola   95

    Kamińska Luiza           95

8  Nikścin Julia                 95

9  Waszkiewicz Wiktoria 95

    Putra Patrycja            NM

     Boguszewska Lena     NM

   Miłowicka Wiktoria     NM

DZIEWCZĘTA KLASY V

1 Kondracka Julia              115

2 Zielińska Róża                 115

3 Kopko Kamila                 110

4 Kulbacka Julia                110

5 Milewska Angelika         110

6 Żukowska Gabriela       110

7 Mętel Emila                    105

7  Paulakowska Julia        105

Żukowska Aleksandra     NM

Ciszewska Michalina       NM

Sobolewska Martyna       NM

  DZIEWCZĘTA KLASY VI

1 Kamińska Patrycja         140

2 Cieraszko Wiktoria         130

3 Krok Amelia                    120

4 Sienica Milena                115

   Okrągła Oliwia               115

   Milewska Weronika       115

   Gruchociak Martyna     115

8 Kapuścińska Wiktoria   115

9 Ciszewska Sylwia            110

Kozakiewicz Aleksandra  NM

DZIEWCZĘTA KLASY VII

     Karwel Paula           DNS

     Kundzicz Julia         DNS

1 Świerczynska Julia      120

2 Ruta Natalia                 120

   Zagórska Magdalena   NM

   Dorochowicz Wiktoria DNS

CHŁOPCY KLASY IV

1 Korbik Kacper        110

2 Wasilewski Brian     110

3 Motulewicz Szymon 110

4 Gober Igor                105

   Sebastyn Bartosz      105

6 Kapliński Kacper     105

6   Łydziński Cezary   105

Rzodkiewicz Jakub     NM

Sobolewski Mateusz   NM

Sienica Piotr                NM

Nowalski Bartosz          DNS

Wojciechowski Kacper DNS

CHŁOPCY KLASY V

1 Kłos Igor                        128

2 Puchłowski Karol          125

3 Rzatkowski Julian         125

4 Gulbierz Karol              120

5 Rzodkiewicz Mateusz   120

6 Kwiatkowski Piotr        110

Wend Łukasz                    110

8 Masalski Jakub              105

Łapiński   Adam               105

10 Andrulewicz Sebastian 105

Wierzbiło Sebastian            NM

Żukowski Oskar                  NM

Ferenc Tomasz                    NM

Gajewski Piotr                    DNS

Sowulewski Maksymilian  DNS

Zieliński Bartosz                 DNS

Czujkowski Kamil              DNS

Chłopcy Klasy VI

1 Michałowski Alex      146

2 Sadowski Bartosz      130

3 Miller Hubert            130

4 Bąk Sebastian            125

   Żyliński Mateusz        125

6 Steckiewicz Wojciech 125

7 Kowalski Bartosz       120

8 Domel Krystian          110

    Dąbrowski Damian DNS

    Kalinowski Mateusz DNS

    Ćwikowski Adrian   DNS

 CHŁOPCY KLASY VII

            1 Konopko Piotr                 173

             2  Leśniewski Adam          155

             3  Brogowski Kacper        150

                 Ćwikowski Paweł          150

             5 Gulbierz Paweł               140

             6 Dadura Franciszek        140

             7 Wysocki Mateusz           140

             8   Popko Oskar                 135

                  Francuz Michał DNS

Opracowała: Dorota Ćwikowska


Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej Grupy Północnej w Augustowie

7 kwietnia 2018 r. w Augustowie odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej Grupy Północnej
w drużynowych biegach przełajowych.

VI miejsce zespołu dziewcząt

w składzie :Milewska Angelika, Przekop Natalia, Waszkiewicz Wiktoria, Kłoczko Wiktoria, Gryc Agata, Kondracka Julia, Mętel Emilia, Żukowska Gabriela, Żukowska Wiktoria, Zielińska Jesika, Ciszewska Sylwia, Milewska Weronika.

Indywidualnie :

IV miejsce wywalczyła Milewska Angelika- awans do finału województwa

V miejsce Żukowska Wiktoria- awans do finału województwa

VI miejsce wśród chłopców rocznik 2006 Mateusz Rzodkiewicz – awans do finału województwa

II miejsce zespołu chłopców rocznik 2004

w składzie:  Leśniewski Adam, Ćwikowski Paweł, Gulbierz Paweł, Konopko Piotr – zespół awansował do finału województwa

-VI  miejsce zespołu dziewcząt w składzie: Kowalczyk Wiktoria, Ruta Natalia, Olszewska Natalia, Rogacka Oliwia.

Opiekunowie: Dorota Ćwikowska, Dorota Śliwińska


Mistrzostwa Suwałk - Igrzyska dzieci w biegach przełajowych

I miejsce drużyny  dziewcząt  w Mistrzostwach Suwałk Igrzyska Dzieci w drużynowych biegach przełajowych Suwałki-  27.03.2018 r.

W tym indywidualnie

III miejsce Milewska Angelika rocznik 2007

IV miejsce Safinowska Nadia rocznik 2007

III miejsce Żukowska Wiktoria rocznik 2005

Skład zespołu:

Milewska Angelika, Safinowska Nadia, Waszkiewicz Wiktoria, Safinowska Nikola, Mętel Emilia, Gryc Agata, Kondracka Julia, Zielińska Róża, Żukowska Wiktoria, Tylęda Izabela, Milewska Weronika, Ciszewska Sylwia.

Awans dziewcząt do finału grupy północnej w Augustowie

-IV miejsce zespołu chłopców

Indywidualnie VI miejsce zajął Jakub Rzodkiewicz rocznik 2007

Mateusz Rzodkiewicz rocznik 2006 i uzyskali oni  awans do finału grupy północnej w Augustowie

Skład zespołu chłopców: Rzodkiewicz Jakub, Gober Igor, Sobolewski Mateusz, Barszczewski Tomasz, Rzodkiewicz Mateusz, Kowalski Bartosz, Rzadkowski Julian, Wendt Łukasz, Żyliński Mateusz, Suchocki Bartosz, Remiszewski Kacper, Ćwikowski Adrian.

-II miejsce w roczniku 2004 w klasyfikacji  drużynowej  zajęły dziewczęta w Mistrzostwa Suwałk Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych   i awans do półfinału województwa w Augustowie

Skład zespołu: Rogacka Oliwia, Olszewska Natalia, Ruta Natalia, Kowalewska Aurelia.

I miejsce w roczniku chłopców  2004 w klasyfikacji drużynowej chłopcy w Mistrzostwach Suwałk Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych   awans do finału grupy północnej w Augustowie

Indywidualnie – I miejsce zajął Adam Leśniewski, II miejsce Paweł Ćwikowski

Skład zespołu chłopców: Leśniewski Adam, Paweł Ćwikowski, Konopko Piotr, Brogowski Kacper

G R A T U L U J E M Y !!!

Opiekunowie: Dorota Śliwińska, Dorota Ćwikowska, Marcin Wasilewski


III runda Halowych Zawodów Lekkoatletycznych dla klas trzecich.

16 marca w Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach odbyła się ostatnia III Runda Halowych Zawodów Lekkoatletycznych dla klas trzecich. Co dwa tygodnie uczniowie sześciu suwalskich szkół stawali na starcie w pięciu konkurencjach i walczyli o jak najlepsze miejsca.

Naszą szkołę reprezentowali: Nadia Skoryy, Aniela Liszewska, Oliwia Osewska, Patrycja Paciukanis, Lena Butkiewicz, Michał Simkiewicz, Jakub Sieńkowski, Jakub Kapliński, Maciej Dziemian, Wiktor Janczulewicz, Gabriel Saweliew,Filip Gryko oraz Oskar Taraszkiewicz.

Najlepszą zawodniczką zawodów została Nadia Skoryy, a na piątym miejscu uplasowała się Patrycja Paciukanis. Drugie miejsce w kategorii chłopców zajął Jakub Sieńkowski.

Klasyfikacja Szkół:

I miejsce- Szkoła Podstawowa nr 11

II miejsce- Szkoła Podstawowa nr 4

III miejsce- Szkoła Podstawowa nr 6

Opiekunem zawodników był Rafał Gwiazdowski


XVIII edycja Halowych Zawodów Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk - IV rzut

13.03.18 r. uczniowie naszej szkoły wystartowali w XVIII edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych  Szkół Podstawowych i Gimnazjów  o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk  - IV rzut

Wyniki zawodników naszej szkoły:

Szkoła podstawowa klasy V-VI

I miejsce Kamińska Patrycja skok wzwyż, II miejsce w biegu 36m  przez płotki,

II miejsce Alex Michałowski skok wzwyż   

III miejsce Mateusz Wysocki skok wzwyż

 I miejsce pchnięcie kulą Kornelia Nowikowska

III miejsce  w rzucie oszczepem  Mętel Emilia

III miejsce w pchnięciu kulą Jan Dadura

I miejsce w rzucie piłka lekarską  i I miejsce w rzucie oszczepem Mateusz Żyliński

III miejsce w biegu 36 m  przez płotki  Mateusz Rzodkiewicz

Wyniki zawodników klas VII

II miejsce Gulbierz Paweł bieg na 36m ppł

III miejsce w biegu na 36m, II miejsce w skoku wzwyż  Adam Leśniewski

I miejsce w skoku wzwyż wywalczył  Piotr Konopko   

Gratulujemy !!!

Opiekunowie:

Dorota Ćwikowska

Dorota Śliwińska


XVIII edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych  Szkół Podstawowych i Gimnazjów  o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk  - III rzut

13.02.18r. uczniowie naszej szkoły wystartowali w XVIII edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych  Szkół Podstawowych i Gimnazjów  o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk  -III rzut

Wyniki zawodników naszej szkoły:

Szkoła podstawowa klasy V-VI

III miejsce Kamińska Patrycja skok wzwyż, II miejsce w biegu 36m  przez płotki, III miejsce w biegu na 36m

I miejsce Alex Michałowski skok wzwyż i III miejsce w rzucie oszczepem

I miejsce w  pchnięciu kulą Piotr Dziemian

II miejsce Mateusz Wysocki skok wzwyż

II miejsce piłka lekarska, II miejsce pchnięcie kulą Kornelia Nowikowska

III miejsce  w rzucie oszczepem  Mętel Emilia

III miejsce piłka lekarska Bartosz Różyński

III miejsce w pchnięciu kulą Jan Dadura

I miejsce w rzucie oszczepem Mateusz Żyliński

Wyniki zawodników klas VII

I miejsce Gulbierz Paweł bieg na 36m ppł

III miejsce w biegu na 36m,  Adam Leśniewski

I miejsce w skoku wzwyż wywalczył  Piotr Konopko  z wynikiem   170 cm

Gratulujemy !!!

Opiekunowie:

Dorota Ćwikowska

Marcin Wasilewski


Zawody w unihokeju

III miejsce zespołu dziewcząt w półfinale województwa w unihokeju 16.11.2017 r.

Skład zespołu: Ciszewska Sylwia, Gąglewska Martyna, Gryc Agata, Kraczaj Sylwia, Milewska Weronika, Sienica Milena, Wasilewska Natalia, Zielińska Jesika,  Żyna Oliwia.

Gatulujemy !!!

Opiekun: Dorota Ćwikowska

III miejsce zespołu chłopców w Mistrzostwach Suwałki  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju - 09.11.2017 r.

Skład zespołu: Brogowski Kacper, Ćwikowski Paweł, Dąbrowski  Adrian, Gober Kacper, Konopko Piotr, Leśniewski Adam, Paulakowski  Adrian, Rytwiński Karol, Suchocki Patryk.

Opiekun: Dorota Ćwikowska

G R A T U L U J E M Y!!!


XVIII edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych  Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

14 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły wystartowali w XVIII edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych  Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk.

Zawody rozpoczęły się podsumowaniem ubiegłorocznej rywalizacji Halowych Zawodów z rok szkolny 2016/2017

Szkoła Podstawowa nr 4 zajęła  II miejsce

Wyniki zawodników naszej szkoły:

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

I miejsce Kamińska Patrycja skok wzwyż

I miejsce Alex Michałowski skok wzwyż

II miejsce Mateusz Wysocki skok wzwyż

I miejsce Kornelia Nowikowska II miejsce piłka lekarska,  I miejsce pchnięcie kulą

III miejsce pchnięcie kulą Mętel Emilia

II miejsce piłka lekarska, II miejsce w rzucie oszczepem  Bartosz Różyński

I miejsce w rzucie oszczepem Piotrek Dziemian

II miejsce w pchnięciu kulą zajął Jan Dadura

Wyniki zawodników klas VII

II miejsce Gulbierz Paweł bieg na 36m ppł

II miejsce w biegu na 36m, II miejsce w skoku wzwyż Adam Leśniewski

III miejsce w skoku wzwyż Paweł Ćwikowski

II miejsce w pchnięciu kulą Franciszek Dadura

Gratulujemy !!!

Opiekunowie: Dorota Ćwikowska, Dorota Śliwińska


Mistrzostwa Suwałk w Unihokeju

III miejsce w Mistrzostwach Suwałk w Unihokeju chłopców -24.10.2017r.

Skład zespołu:

Dargiewicz Bartosz, Dąbrowski Damian, Domel Krystian, Gościński  Jakub, Gulbierz Karol, Kołakowski Jakub, Konobrocki  Maciej, Kosiński Szymon, Kowalski Bartosz, Rzatkowski Julian, Suchocki Bartosz, Żyliński Mateusz

II miejsce zespołu dziewcząt w Mistrzostwach Suwałk w unihokeju dziewcząt

Suwałki, 26.10.2017r.

Skład zespołu:

Ciszewska Sylwia, Kraczaj Sylwia, Milewska Weronika, Orchowska Karolina, Sienica Milena

Gąglewska Martyna, Gryc Agata, Zielińska Jesika, Wasilewska Natalia.

zespół dziewcząt awansował do półfinału województwa

G R A T U L U J E M Y

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Szkolne biegi przełajowe

W dniu 02.10.2017 r. w okolicach  Zalewu Arkadia przy ulicy Wojska Polskiego w Suwałkach odbyły się Szkolne Biegi Przełajowe dla klas III-VII  dziewcząt i chłopców szkoły podstawowej. Wystartowało  345  uczniów. Organizatorem byli nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 4 w Suwałkach. Zawody przeprowadzono przy sprzyjającej pogodzie.

Nad prawidłowością przebiegu zawodów czuwała komisja w składzie:

Sędzia Główny - Dorota Śliwińska

S.G. Biegów - Marcin Wasilewski

 - Rafał Gwiazdowski

S.G.  Starter - Tomasz Chmielewski

Biuro zawodów - Dorota Ćwikowska

WYNIKI:

Dziewczęta klasy III

1. Żynda Natalia

2. Sobolewska Julia

3. Fiećko Zuzanna

4. Liszewska Aniela

5. Kapuścińska Martyna

6. Paciukanis Patrycja

7. Butkiewicz Lena

8. Kwiatkowska Maja

9. Białaszewska Gabriela

10. Skoryy Nadia

11. Kolesińska Aniela

12. Luberecka Martyna

13. Lis Andżelika

14. Cieślukowska Oliwia

15. Podolewska Julia

16. Tomczyk Magda

17. Waśniewska Julia

18. Słabińska Natalia

19. Nowińska Maja

20. Goworowska Amelka

21. Werner Aleksandra

22. Bilbin Sylwia

23. Suchwałko Martyna

24. Kułakowska Julia

25. Tomaszewska Zuzanna

26. Żynda Maja

27. Waboł Justyna

28. Osewska Oliwia

29. Krakowska Nikola

30. Romanowska Lena

31. Krzywicka Zuzanna

32. Kędra Anna

33. Palczewska Amelia

34. Makarewicz Wiktoria

35. Milewska Maja

36. Pawlukanis Karolina

37. Rowińska Wiktoria

38. Wiszniewska Maja

39. Smokowska Michalina

Dziewczęta klasy IV

1. Safinowska Nadia

2. Safinowska Nikola

3. Waszkiewicz Wiktoria

4. Przekop Natalia

5. Kłoczko Wiktoria

6. Kondracka Paulina

7. Cichanowicz Joanna

8. Grzęda Viktoria

9. Miłowicka Wiktora

10. Siłkowska Kinga

11. Sałanowska Julia

12. Nikielec Julia

13. Pachutko Wiktoria

14. Kamińska Luiza

15. Podolewska Zuzanna

16. Omilian Weronika

17. Ruszewska Oliwia

18. Shramko Marharyta

19. Kłos Małgorzata

20. Nikścin Julia

21. Putra Patrycja

22. Butkiewicz Lena

23. Kozłowska Amelia

24. Matusiewicz Julia

25. Rukścińska Aleksandra

26. Karłowicz Nikola

27. Kułakowska Magdalena

28. Stankiewicz Marlena

29. Tabin Wiktoria

30. Szymanek Gabriela

31. Małkowska Aleksandra

32. Boguszewska Lena

33. Pieńczykowska Natalia

34. Murawska Wiktoria

35. Andruczyk Marcelina

36. Szturgulewska Nikola

DZIEWCZĘTA klasy V

1. Mętel Emilia

2. Milewska Angelika

3. Żukowska Gabriela

4. Tomkiewicz Klaudia

5. Kondracka Julia

6. Symonowicz Zuzanna

7. Paulakowska Julia

8. Masłowska Marcelina

9. Nowikowska Ewa

10. Andruszkiewicz Angelika

11. Kujawska Aleksandra

12. Żukowska Aleksandra

13. Zielińska Róża

14. Sztukowska Lena

15. Ciszewska Michalina

16. Żukowska Martyna

17. Letkiewicz Dominka

18. Perlejewska Anna

19. Krzywicka Wiktoria

20. Kopiczko Wiktoria

21. Zabłocka Amelia

22. Kulbacka Julia

23. Staśkiewicz Zuzanna

24. Jankowska Mariola

25. Dargiewicz Izabela

26. Paulakowska Karina

27. Giedrojć Julia

28. Ignatowicz Julia

29. Kopko Kamila

30. Michniewicz Martyna

31. Walendzewicz Milena

32. Kościńska Martyna

33. Sobolewska Martyna

34. Ogłodzińska Wiktoria

35. Czekała Wiktoria

36. Zakrzewska Oliwia

37. Nowikowska Kornelia

38. Jarmołowicz Karolina

39. Kapuścińska Wiktoria

40. Majewska Natalia

41. Dzienisiewicz Natalia

  DZIEWCZĘTA klasy VI

1. Żukowska Wiktoria

2. Szumańska Julita

3. Fejfer Nicola

4. Tylenda Izabela

5. Okrągła Oliwia

6. Zielińska Jesika

7. Ciszewska Sylwia

8. Yirga Nathan

9. Milewska Weronika

10. Kraczaj Sylwia

11. Gryc Agata

12. Kozakiewicz Aleksandra

13. Sienica Milena

14. Wojciulewicz Lena

15. Januszewicz Julia

16. Rzatkiewicz Nikola

17. Świacka Weronika

18. Chmielewska Beata

19. Kamińska Nikola

20. Gruchociak Martyna

21. Wasilewska Natalia

22. Jaremko Martyna

23. Tabin  Natalia

24. Orchowska Karolina

25. Hartung Joanna

26. Jakubowska Weronika

27. Bilbin Julia

28. Kapuścińska Wiktoria

29. Gasińska Paulina

    DZIEWCZĘTA  klasy VII

1. Rogacka Oliwia

2. Karwel Paula

3. Ruta Natalia

4. Olszewska Natalia

5. Zagórska Magdalena

6. Kordaszewska Nikola

7. Dorochowicz Wiktoria

8. Świerczyńska Julia

9. Ołubowicz Natalia

10. Wendt Weronika

11. Oszmiańska Aleksandra

12. Żynda Oliwia

13. Zawistowska Luiza

14. Wojciechowska Joanna

15. Radziewicz Gabriela

16. Chromy Patrycja

17. Tarantowicz Aleksandra

18. Chmielewska Julia

CHŁOPCY klasy III

1. Sieńkowski Kuba

2. Czyżewski Filip

3. Iwanowski Kuba

4. Kapliński Jakub

5. Simkiewicz Michał

6. Saweliew Gabriel

7. Gryko Filip

8. Dalidonis Przemysław

9. Rzatkowski Franciszek

10. Ambrosiewicz Antoni

11. Zabłocki  Miłosz

12. Taraszkiewicz Oskar

13. Grabowski Mateusz

14. Bermat Mateusz

15. Rosowski Piotr

16. Żukowski Mieszko

17. Kamiński Aleksander

18. Dziemian Maciej

19. Wasilewski Tomasz

20. Faltyn Rafał

21. Koncewicz Jan

22. Andruczyk Borys

23. Janczulewicz Wiktor

24. Kopiczko Michał

25. Wiśniewski Mateusz

26. Domysławski Bartosz

27. Kalinowski Dawid

28. Miszkiel Oliwier

29. Zdanowicz Kacper

30. Letkiewicz Maciej

31. Kozłowski Krystian

32. Kowalski Jakub

33. Zakrzewski Wiktor

34. Świacki Adam

35. Bagan Oliwier

36. Kuczyński Tomasz

37. Tomkiewicz Jakub

38. Niewulis Karol

39. Sienkiewicz Gabriel

40. Kapusta Krystian

41. Kołakowski Maciej

42. Stankiewicz Mikołaj

43. Bernatowicz Bartosz

44. Kuczyński Krzysztof

45. Truchan Bartosz

46. Pawłowski Jakub

47. Ołów Kacper

48. Skowron Stanisław

CHŁOPCY klasy IV

1. Rzodkiewicz Jakub

2. Sobolewski Mateusz

3. Gober Igor

4. Sienica Piotr

5. Kowalewski Eryk

6. Kalejta Bartosz

7. Wasilewski Stanisław

8. Burzycki Piotr

9. Korbik Kacper

10. Januszewicz Wiktor

11. Nowak Wiktor

12. Kamiński Igor

13. Wasilewski Brian

14. Matulewicz Szymon

15. Wojciechowski Kacper

16. Okuniewski Filip

17. Żynda Filip

18. Zakrzewski Bartosz

19. Złotorzyński Oskar

20. Królikowski Artur

21. Dadura Bartłomiej

22. Butkiewicz Krzysztof

23. Michniewicz Dominik

24. Kardel Patryk

25. Sieczkowski Hubert

26. Racis Jakub

27. Szyszko Marcel

28. Sobotka Mateusz

29. Terebun Mateusz

30. Jasionowski Filip

31. Brzozowski Michał

32. Pawłowski Maksymilian

33. Nowalski Bartosz

34. Golub Jakub

35. Brodowski Jakub

36. Mentel Bartosz

37. Kasicki Piotr

38. Głogowski Maksymilian

39. Panasiewicz Jakub

40. Mordas Wiktor

41. Majewski Eryk

42. Pachucki Tomasz

CHŁOPCY klasy V

1. Suchocki Bartosz

2. Rzodkiewicz Mateusz

3. Rzatkowski Julian

4. Konobrocki Maciej

5. Wendt Łukasz

6. Gulbierz Karol

7. Kordaszewski Patryk

8. Kowalski Simon

9. Czujkowski Kamil

10. Bitowski Kacper

11. Kot Tomasz

12. Wierzbiło Sebastian

13. Ferenc Tomasz

14. Kłos Igor

15. Łapiński Adam

16. Grabowski Juliusz

17. Gajewski Piotr

18. Musiałczyk Michał

19. Andruszkiewicz Sebastian

20. Puchłowski Karol

21. Ułanowicz Rafał

22. Niewulis Edwin

23. Majewski Miłosz

24. Radziewicz Franciszek

25. Bonarski Klaudiusz

26. Porada Kacper

27. Masalski Jakub

28. Wierzchowski Norbert

29. Mazurczyk Michał

30. Kurowski Kacper

31. Szyszko Wiktor

32. Jankowski Rafał

33. Zieliński Bartosz

34. Szmajda Aleksander

35. Kruszniewski Kacper

36. Okoniewski Kacper

CHŁOPCY klasy VI

1. Żyliński Mateusz

2. Kowalski Bartosz

3. Remiszewski Kacper

4. Sadowski Bartosz

5. Perlejewski Michał

6. Doroszczyk Bartosz

7. Margiewicz Maksymilian

8. Gościński Jakub

9. Butkiewicz Nikodem

10. Różyński Bartosz

11. Kalinowski Jakub

12. Ćwikowski Adrian

13. Kosiński Szymon

14. Wróbel Filip

15. Kalinowski Mateusz

16. Dąbrowski Damian

17. Domel Krystian

18. Szupień Kacper

19. Olendzki Michał

20. Jabłoński Rafał

21. Jankowski Bartosz

22. Radziewicz Kacper

23. Rowiński Piotr

24. Michniuk Adrian

25. Stankiewicz Artur

CHŁOPCY klasy VII

1. Ćwikowski Paweł

2. Laskowski Aleksander

3. Paulakowski Adrian

4. Kosiński Filip

5. Gober Kacper

6. Jeryn Radosław

7. Gulbierz Paweł

8. Brogowski Kacper

9. Chomicz Dominik

10. Ostrowski Sylwester

11. Taraszkiewicz Kacper

12. Wasilewski Jacob

13. Dadura Franciszek

14. Musiałczyk Jakub

15. Sienkiewicz Piotr

16. Matusiewicz Cezary

17. Grzybczyński Wiktor

18. Francuz Michał

19. Makarewicz Oliwier

20. Trocki Mateusz

21. Nowalski Michał

22. Konopko Piotr

23. Charytoniuk Dawid

24. Domoradzki Krystian

25. Wysocki Mateusz

26. Rytwiński Karol

27. Tasior Maciej

28. Gliniecki Kacper

29. Kujawski Bartłomiej

30. Barwicki Jakub

31. Mindziukiewicz Wojciech

Opracowała: Dorota Ćwikowska          


ROK SZKOLNY 2016/2017


Ogólnopolski Finał XXIII Edycji Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi

W Ogólnopolskim Finale XXIII Edycji Czwartów Lekkoatletycznych  w Łodzi, które odbyły się w dniach 17-18.06.17r.

Brązowy medal w biegu na 60 m wywalczył Mateusz Rzodkiewicz  uczeń klasy IV a

Gratulujemy!!!

W Łodzi wystartowali również:

Leśniewski Adam- 300m

Czyżewski Szymon- 300m

Ćwikowski Paweł - skok wzwyż

Brogowski Kacper - skok wzwyż

Konopko Piotr - skok wzwyż

Wysocki Mateusz - skok wzwyż

Puchłowski Karol -skok wzwyż

Wojciulewicz Lena -60m

Iwanicka Milena - 60m

Gulbierz Paweł - 60m

Nowikowska Kornelia- piłeczka palantowa

Ciszewska Sylwia - piłeczka palantowa

Rogacka Oliwia- 600m

Mętel Emilia- skok w dal


Opiekunowie: Dorota Ćwikowska, Marcin Wasilewski


Filip mistrzem w pływaniu!

W ogólnopolskich zawodach - Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików Filip Kosiński, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. K. A. Hamerszmita w Suwałkach trzy razy stanął na najwyższym stopniu podium i raz był drugi. Ponadto na dystansie 100 grzbietowym i 100 stylem dowolnym popłyną szybciej od Rekordu Polski. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

W Integracyjnych Zawodach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 13.08.2017 r. uczniowie klasy IVa naszej szkoły zdobyli:


I miejsce zespołu chłopców w sztafecie 4x100m w składzie:

Szymon Czyżewski, Karol Gulbierz, Maciej Konobrocki, Mateusz Rzodkiewicz

II miejsce sztafety dziewcząt w składzie:

Emilia Mętel, Kornelia Nowikowska, Julia Kondracka, Angelika Milewska

I miejsce w rzucie piłeczką palantową Kornelia Nowikowska

II miejsce w skoku w dal Emilia Mętel

II miejsce w biegu na 200m Julia Kondracka

II miejsce w biegu na 400m Milewska Angelika

I miejsce w biegu na 50 m Mateusz Rzodkiewicz

II miejsce w skoku w dal Maciej Konobrocki

II miejsce w biegu na 400 m Szymon Czyżewski

III miejsce w biegu na 200m Karol Gulbierz

Gratulujemy!!!

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Igrzyska Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce w Białymstoku

I miejsce drużyny chłopców w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 08.06.2017r. w Białymstoku

Złoto wywalczył Adam Leśniewski w biegu na 60m i 200m.

Złoty medal zdobył Paweł Gulbierz w biegu na 100m ppł.

Złoty medal w skoku wzwyż i srebrny medal w rzucie oszczepem wywalczył Piotr Konopko.

Srebrny medal wywalczyła sztafeta chłopców w biegu 4x60m w składzie: Paweł Ćwikowski, Kacper Brogowski, Paweł Gulbierz i Adam Leśniewski.

IV miejsce Kacper Brogowski w skoku wzwyż

VII miejsce w Paweł Ćwikowski i Mateusz Wysocki w skoku wzwyż

V miejsce Franciszek Dadura w pchnięciu kulą

XI miejsce wywalczyła Milena Iwanicka w biegu na 200m


Opiekun: Dorota Ćwikowska

Gratulujemy !!!


Wiosenne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

II miejsce zajęła szkoła w punktacji drużynowej w Wiosennych Zawodach Zrzeszenia LZS w lekkiej Atletyce – 06.06.2017r. Suwałki

Na podium stanęli:

I miejsce w biegu na 100m i I miejsce w biegu na 200m - Adam Leśniewsk.

I miejsce w skoku wzwyż i I miejsce w rzucie dyskiem - Kacper Brogowski.

III miejsce w skoku w dal - Oliwia Rogacka.

II miejsce w skoku wzwyż - Paweł Ćwikowski.

III miejsce w skoku wzwyż - Mateusz Wysocki.

III miejsce w rzucie dyskiem - Adrian Dąbrowski.

II miejsce w kuli, II miejsce w oszczepie - Franciszek Dadura.

II miejsce w biegu na 200m - Milena Iwanicka.

I miejsce w rzucie dyskiem - Wiktoria Dorochowicz.

I miejsce sztafety chłopców 4x100m w składzie: Ćwikowski Paweł, Brogowski Kacper, Leśniewski Adam, Kosiński Filip.

III miejsce sztafety dziewcząt 4x100m

Opiekunowie: Dorota Śliwińska, Dorota Ćwikowska

G R A T U L U J E M Y !!!


W Mistrzostwach Grupy Północnej w Półfinale Województwa w Lekkiej Atletyce

W Mistrzostwach Grupy Północnej w Półfinale Województwa w Lekkiej Atletyce - 30.05.17r.

Na podium stanęli:

I miejsce w skoku wzwyż Kacper Brogowski

II miejsce w skoku wzwyż Piotr Konopko i II miejsce w rzucie oszczepem

III miejsce w skoku wzwyż Paweł Ćwikowski

III miejsce w skoku wzwyż Mateusz Wysocki

II miejsce w pchnięciu kulą Franciszek Dadura

III miejsce w rzucie oszczepem Franciszek Dadura

I miejsce w biegu 100mppł Paweł Gulbierz i II miejsce w biegu na 60m

I miejsce w biegu na 60m i II miejsce w biegu na 200m Leśniewski Adam

I miejsce sztafety chłopców 4x60 m w składzie: Ćwikowski Paweł, Brogowski Kacper, Gulbierz Paweł, Leśniewski Adam

Uczniowie awansowali do Finału Województwa w Białymstoku 08.06.2017r.


Gratulujemy !!!!

Opiekun: Dorota Ćwikowska


XVI Szkolny Turniej Skoku Wzwyż  o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 dla klas IV- VI w ramach akcji programu: ,,Trzymaj Formę”.

Dnia 06.04.2017 r. odbył się XVI Szkolny Turniej Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4. Łącznie wystartowało 67 uczniów z klas IV-VI.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Milena Iwanicka z klasy VI duzyskała ona wynik 1,36.

Najlepszym zawodnikiem turnieju skoku wzwyż został Piotr Konopko z klasy VI c - wynik 1,57.

Podczas rozgrywania zawodów wyłoniono i nagrodzono uczniów biorących udział w konkursie: Krzyżówka o tematyce sportowej.

Gościnnie i pokazowo wystąpił zawodnik LUKS Hańcza Suwałki: Maciej Piertas. Oddał on kilka pokazowych skoków.

Wystąpili również zaproszeni goście z Klubu LUKS Hańcza - prezes p. Władysław Renowicki
oraz sekretarz i trener klubu p. Jarosław Jutkiewicz.

Sędzia główny - Dorota Śliwińska
SGS I - Marcin Wasilewski
SGS II - Dorota Ćwikowska

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA KLASY IV

1 Michniewicz Martyna1,10

2 Sobolewska Martyna1,00

3 Sztukowska Lena1,00

4 Zielińska Róża1,00

5 Żukowska Gabriela0,95

5Kopko Kamila0,95

5Kościńska Martyna 0,95

8 Ciszewska Michalina 0,90

Żukowska Martyna NM

Paulakowska Julia NM

DZIEWCZĘTA KLASY V

1 Kamińska Patrycja 1,29

2 Cieraszko Wiktoria 1,23

3 Fejfer Nikola 1,23

4 Sienica Milena1,20

5 Wojciulewicz Lena1,20

6 Zielińska Jesica1,10

7 Gryc Agata1,10

7 Ciszewska Sylwia 1,10

9 Dąbrowska Gabriela 1,05

9 Januszewicz Julia1,05

Kozakiewicz Aleksandra NM

DZIEWCZĘTA KLASY VI

1 Iwanicka Milena 1,36

2 Kowalewska Aurelia 1,25

3 Karwel Paulina1,20

5 Wendt Weronika1,15

6 Karłowicz Amelia 1,15

7 Klejmont Kinga1,15

8 Zawistowska Luiza 1,10

8 Ruta Julia1,10

10Świerczyńska Julia1,05

CHŁOPCY KLASY IV

1 Kłos Igor1,22

2 Puchlowski Karol1,19

3 Wendt Łukasz1,13

4 Grabowski Juliusz 1,05

5 Rzatkowski Julian 1,05

6 Gulbierz Karol 1,05

6 Czyżewski Szymon 1,05

8 Niewulis Edwin 1,05

9 Wierzbiło Sebastian1,00

9 Kwiatkowski Piotr1,00

11 Gajewski Piotr1,00

12 Kowalski Simon 0,95

13 Łapiński Adam0,95

14 Sowulewski Maksymilian 0, 95

CHŁOPCY KLASY V

1 Miller Hubert1,29

2 Michałowski Alex1,29

3 Sadowski Bartosz1,26

4 Ćwikowski Adrian1,15

5 Domel Krystian1,15

6 Wojciulewicz Bartosz 1,15

7 Kołakowski Jakub1,15

8 Dąbrowski Damian1,10

8 Kowalewski Bartosz 1,10

10 Chromy Dawid1,10

11 Suchocki Bartosz1,00

CHŁOPCY KLASY VI

1 Konopko Piotr1,57

2 Leśniewski Adam 1,54

3 Brogowski Kacper 1,42

4 Gulbierz Paweł 1,42

5 Ćwikowski Paweł 1,33

5 Taraszkiewicz Kacper 1,33

7 Lenczewski Kornel 1,30

8 Wysocki Mateusz 1,25

9 Popko Oskar1,20

10 Laskowski Aleksander1,15

Opracowała: Dorota Ćwikowska


Mistrzostwa Suwałk w Drużynowych Biegach Przełajowych

Uczniowie naszej szkoły 23.03.2017 r. na trasach przy Zespole Szkół nr 9 w Suwałkach wystartowali w Mistrzostwach Suwałk w Drużynowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych.

Drużyna dziewcząt w ogólnej punktacji zajęła III miejsce i uzyskała awans do półfinału województwa w Augustowie.

W kategorii chłopców V miejsce zajął Mateusz Rzodkiewicz rocznik 2006 - 600m i I miejsce wywalczył Adam Leśniewski w roczniku 2006 - 800m. Uczniowie uzyskali awans do półfinału województwa w Augustowie. Zespół chłopców drużynowo wywalczył IV miejsce

Opiekunowie: Dorota Ćwikowska i Dorota Śliwińska


IV rzut XVII Edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

W IV rzucie XVII Edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w dniu 14.03.2017 r. na podium stanęli:

Konopko Piotr - I miejsce skok wzwyż(155 cm), I miejsce oszczep, IV miejsce kula

Adam Leśniewski - I miejsce w biegu na 36m; II miejsce w skoku wzwyż, II miejsce w pięcioskoku

Gulbierz Paweł - I miejsce w biegu na 36m ppł; III miejsce 36m, IV miejsce w rzucie piłką lekarską

Iwanicka Milena - III miejsce w pięcioskoku

Dadura Franciszek - III miejsce w pchnięciu kulą

Paweł Ćwikowski – III miejsce w skoku wzwyż; III miejsce 36m ppł

W Halowych Zawodach wystartowali również: Kacper Taraszkiewicz, Mateusz Wysocki, Oskar Popko, Brogowski Kacper, Laskowski Aleksander, Wojciech Mindziukiewicz, Nicola Fejfer, Aleksandra Kozakiewicz, Patrycja Kamińska.

GRATULUJEMY !!!

Opiekun: Dorota Ćwikowska


III rzut XVII Edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

W III rzucie XVII Edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w dniu 14.02.2017 r. na podium stanęli:

Konopko Piotr - II miejsce kula, II miejsce skok wzwyż, III miejsce oszczep

Adam Leśniewski - I miejsce w biegu na 36m; I miejsce w skoku wzwyż

III miejsce w biegu 36m ppł

Brogowski Kacper - III miejsce skok wzwyż

Gulbierz Paweł - I miejsce w biegu na 36m ppł; II miejsce 36m; II miejsce w rzucie piłką lekarską

Iwanicka Milena - III miejsce w pięcioskoku i I miejsce w skok wzwyż

Dadura Franciszek - III miejsce w pchnięciu kulą

Kacper Taraszkiewicz – III miejsce w pięcioskoku

W Halowych Zawodach wystartowali również: Paweł Ćwikowski, Mateusz Wysocki, Oskar Popko, Wojciech Mindziukiewicz

GRATULUJEMY !!!

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Uroczyste podsumowanie roku 2016 Lekkoatletycznego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Hańcza"

22 grudnia uczniowie klasy IVa uczestniczyli wraz z nauczycielami wychowania fizycznego p. Dorotą Ćwikowską i p. Dorotą Śliwińską w uroczystym podsumowaniu roku 2016 Lekkoatletycznego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Hańcza” w suwalskim Aquaparku. Młodzi klubowicze mogli spotkać się z oszczepniczką finalistką tegorocznej olimpiady w Rio de Janerio Marią Magdaleną Andrejczyk i jej trenerem Karolem Sikorskim. Młodzi zawodnicy mogli zadać jej pytania związane z karierą sportową. Na spotkaniu uczniowie otrzymali pamiątkowe kalendarze z autografem pani Andrejczyk. Zawodnicy, trenerzy-nauczyciele wychowania fizycznego odebrali dyplomy i podziękowania, a nasi młodzi zawodnicy otrzymali koszulki z logo klubu ufundowane i wręczone przez trenera, sekretarz klubu LUKS ,,Hańcza '' Suwałki Jarosława Jutkiewicza.

Dziękujemy !!!


II Halowe Mistrzostwa Polski "Czwartków Lekkoatletycznych"

Z II Halowych Mistrzostw Polski ,,Czwartków Lekkoatletycznych", które odbyły się 20 grudnia 2016 r. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale - srebrny medal przywiózł Adam Leśniewski, który wystartował w biegu na 300m (rocznik 2004).

Z dwoma czwartymi miejscami wrócili uczniowie:
Milena Iwanicka w skoku wzwyż rocznik 2005 oraz Paweł Ćwikowski w skoku wzwyż rocznik 2004, zaś z VI miejscami wrócili: Paweł Gulbierz w biegu na 60m  Mateusz Wysocki w skoku wzwyż.

Gratulujemy uczniom tak wysokich miejsc na szczeblu kraju!!!

Opiekunem uczniów startujących w Spale była pani Dorota Ćwikowska.


II rzut XVII Edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

W II rzucie XVII Edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w dniu 1312.16 r. na podium stanęli:

Konopko Piotr - III miejsce kula, I miejsce skok wzwyż;

Adam Leśniewski - I miejsce w biegu na 36m; II miejsce w pięcioskoku i III miejsce w rzucie oszczepem;

Brogowski Kacper -II miejsce skok wzwyż;

Gulbierz Paweł - II miejsce 36m;

Iwanicka Milena - III miejsce skok wzwyż;

Popko Oskar - III miejsce piłka lekarska;

Mateusz Wysocki – III miejsce w skoku wzwyż.

W Halowych Zawodach wystartowali również: Paweł Ćwikowski, Franciszek Dadura, Wojciech Mindziukiewicz, Kacper Taraszkiewicz, Igor Gutowski.

GRATULUJEMY !!!

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Mistrzostwa Suwałk w Unihokeju Dziewcząt

Drużyna dziewcząt z SP 4 Suwałki wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Suwałk w unihokeju został on rozegrany 28.10.16 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach

Skład zespołu:

1. Milena Iwanicka

2. Magdalena Zagórska

3. Julia Kundzicz

4. Oliwia Żynda

5. Milena Sienica

6. Natalia Wasilewska

7. Sylwia Ciszewska

8. Sylwia Kraczaj

9. Weronika Milewska

Najlepszą bramkarką turnieju została Natalia Wasilewska.

GRATULUJEMY!!!

Zespół dziewcząt awansował do półfinału województwa.

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Mistrzostwa Suwałk w Unihokeju Chłopców

Drużyna chłopców z SP 4 wywalczyła I miejsce w Mistrzostwach Suwałk w Unihokeju został on rozegrany 27.10.16 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach

Skład zespołu:

1.Kacper Brogowski

2. Paweł Ćwikowski

3. Piotr Konopko

4. Mateusz Wysocki

5. Adrian Dąbrowski

6. Damian Dąbrowski

7. Kacper Gober

8. Patryk Dąbkowski

9. Alex Michałowski

10. Maciej Cichanowicz

11. Bartosz Kowalski

12.Krystian Domel

Za wspaniałą grę i najlepszego zawodnika Mistrzostw Suwałk wyróżniono lewego atakującego Pawła Ćwikowskiego, najlepszego prawego atakującego Piotra Konopko i obrońcę Adriana Dąbrowskiego.

G r a t u l u j e m y !!!

Zespół chłopców awansował do półfinału województwa.

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Integrayjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wystartowali 26.09.16 r. w Integracyjnych Zawodach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

Na podium stanęli:

Nowikowska Kornelia - I miejsce w rzucie piłeczką palantową

Kondracka Julia - II miejsce w biegu na 200m

Emilia Mętel - III miesce w skoku w dal

Szymon Rzadkowski - I miejsce w biegu na 50 m

Karol Gulbierz - III miejsce w biegu na 200m

Edwin Niewulis - III miejsce w skoku w dal

Łukasz Wendt - III miejsce w rzucie piłeczką palantową

Szymon Czyżewski - II miejsce w biegu na 400m

II miejsce sztafety chłopców 4x100m w składzie: Gulbierz Karol, Rzodkiewicz Mateusz, Czyżewski Szymon, Niewulis Edwin

III miejsce sztafety dziewcząt 4x100m w składzie: Mętel Emilia, Kondracka Julia, Milewska Angelika, Róża Zielińska

Opiekun: Dorota Ćwikowska i Dorota Śliwińska

Gratulujemy !!!!!!


Szkolne Biegi Przełajowe

W dniu 21.09.2016 r. w okolicachZalewu Arkadia przy ulicy Wojska Polskiego w Suwałkach odbyły sięSzkolneBiegi Przełajowe dla klas III-VIdziewcząt i chłopców szkoły podstawowej. Wystartowało 246 uczniów. Organizatorem byli nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. K. A. Hamerszmita w Suwałkach. Zawody przeprowadzono przy sprzyjającej pogodzie.

Nad prawidłowością przebiegu zawodów czuwała komisja w składzie:

Sędzia Główny - Dorota Śliwińska

S.G. Biegów - Adam Sobolewski

S.G. Starter - Marcin Wasilewski

Biuro zawodów - Dorota Ćwikowska

WYNIKI:

Dziewczęta klasy III

1.Safinowska Nadia

2.Kłos Małgorzata

3.Cichanowicz Joanna

4.Ruszewska Oliwia

5.Kamińska Luiza

6.Kapuścińska Julia

7.Omilian Weronika

8.Fiećko Zuzanna

9.Wilczewska Julia

10.Przekop Natalia

11.Kondracka Paulina

12.Waszkiewicz Wiktoria

13.Safinowska Nikola

14.Margiewicz Weronika

15.Pachutko Wiktoria

16.Siłkowska Kinga

17.Nikielec Julia

18.Kłoczko Wiktoria

19.Podolewska Zuzanna

20.Kozłowska Aurelia

21.Butkiewicz Lena

22.Sałanowska Julia

23.Kułakowska Magdalena

DZIEWCZĘTA klasy IV

1.Mętel Emilia

2.Milewska Angelika

3.Andruszkiewicz Angelika

4.Kondracka Julia

5.Paulakowska Julia

6.Symonowicz Zuzanna

7.Żukowska Gabriela

8.Tomkiewicz Klaudia

9.Kopko Kamila

10.Sieczkowska Kinga

11.Żukowska Aleksandra

12.Masłowska Marcelina

13.Ciszewska Michalina

14.Jankowska Mariola

15.Żukowska Martyna

16.Krzywicka Wiktoria

17.Perlejewska Anna

18.Letkiewicz Klaudia

19.Nowikowska Ewa

20.Nowak Aniela

21.Sztukowska Lena

22.Kopiczko Wiktoria

23.Kujawska Aleksandra

24.Kościńska Martyna

25.Sobolewska Martyna

26.Michniewicz Martyna

27.Staśkiewicz Zuzanna

28.Zakrzewska Oliwia

29.Ignatowicz Julia

30.Zabłocka Amelia

31.Paulakowska Karina

32.Kapuścińska Wiktoria

33.Dzienisiewicz Natalia

34.Grzelak Oliwia

35.Nowikowska Kornelia

36.Ogłodzińska Wiktoria

37.Kulbacka Julia

38.Butkiewicz Anna

39.Dargiewicz Izabela

40.Wilk Gabriela

41.Walendziewicz Milena

42.Wilk Emilia

43.Majewska Natalia

44.Rzatkowska Lilianna

CHŁOPCY KLASY III

1.Rzodkiewicz Jakub

2.Sobolewski Mateusz

3.Korbik Kacper

4.Szturgulewski Oskar

5.Suchocki Rafał

6.Jaśkiewicz Patryk

7.Kalejta Bartosz

8.Michniewicz Dominik

9.Matulewicz Szymon

10.Nowak Wiktor

11.Butkiewicz Krzysztof

12.Panasiewicz Jakub

13.Kamiński Igor

14.Okuniewski Filip

15.Wojciechowski Kacper

16.Nowalski Bartosz

17.Żynda Krzysztof

18.Brzozowski Michał

19.Królikowski Artur

20.Racis Jakub

21.Kasicki Piotr

22.Dadura Bartosz

23.Brodowski Jakub

24.Mordas Wiktor

25.Mentel Bartosz

26.Jasionowski Filip

27.Ginel Jakub

CHŁOPCY klasy IV

1.Chromy Dawid

2.Rzodkiewicz Mateusz

3.Czyżewski Szymon

4.Gulbierz Karol

5.Dargiewicz Bartosz

6.Kowalski Simon

7.Żegarski Dawid

8.Kłos Igor

9.Wendt Łukasz

10.Wierzbiło Sebastian

11.Rzatkowski Julian

12.Puchłowski Karol

13.Gruchociak Hubert

14.Gajewski Piotr

15.Kwiatkowski Piotr

16.Czujkowski Kamil

17.Bitowski Kacper

18.Grabowski Juliusz

19.Kot Tomasz

20.Masalski Jakub

21.Ułanowicz Rafał

22.Zieliński Bartosz

23.Andrulewicz Sebastian

24.Klaudiusz Bonarski

25.Majewski Miłosz

26.Musiałczyk Michał

27.Fiedorowicz Filip

28.Sowulewski Maksymilian

29.Radziewicz Franciszek

30.Wierzchowski Norbert

31.Kurowski Kacper

32.Brzozowski Miłosz

33.Okuniewski Kacper

34.Bąk Arkadiusz

35.Niewulis Edwin

36.Porada Kacper

37.Jankowski Rafał

38.Szmajda Aleksander

39.Mazurczyk Michał

DZIEWCZĘTA klasy V

  1. Szumańska Julita
  2. Kozakiewicz Aleksandra
  3. Fejfer Nicola
  4. Okrągła Oliwia
  5. Krok Amelia
  6. Wojciulewicz Lena
  7. Wasilewska Martyna
  8. Ciszewska Sylwia
  9. Kraczaj Sylwia
  10. Milewska Weronika
  11. Tylęda Izabela
  12. Gąglewska Martyna
  13. Gryc Agata
  14. Popko Wiktoria
  15. Lik Oliwia
  16. Kamińska Nikola
  17. Wasilewska Natalia
  18. Chmielewska Beata
  19. Orchowska Karolina
  20. Putra Julia
  21. Gasińska Paulina
  22. Gruchociak Martyna
  23. Dąbrowska Gabriala
  24. Anuszkiewicz Iwa Weronika
  25. Mordas Amelia
  26. Bilbin Julia
  27. Jakubowska Weronika
  28. Kapuścińska Wiktoria

CHŁOPCY klasy V

  1. Michałowski Alex
  2. Miller Hubert
  3. Suchocki Bartosz
  4. Sadowski Bartosz
  5. Ćwikowski Adrian
  6. Remiszewski Kacper
  7. Kowalski Bartosz
  8. Kłoczko Daniel
  9. Ludorf Adrian
  10. Dąbrowski Damian
  11. Kołakowski Jakub
  12. Kosiński Szymon
  13. Doroszczyk Bartosz
  14. Domel Krystian
  15. Margiewicz Maksymilian
  16. Jabłoński Eryk
  17. Domoradzki Sebastian
  18. Butkiewcz Nikodem
  19. Kalinowski Mateusz
  20. Gościński Jakub
  21. Radziewicz Kacper
  22. Wróbel Filip
  23. Jankowski Bartosz
  24. Kalinowski Jakub
  25. Giczewski Michał
  26. Niewiadomski Adam
  27. Olendzki Michał
  28. Różyński Bartosz
  29. Jabłoński Rafał
  30. Brodowski Krystian
  31. Dadura Jan
  32. Rowiński Piotr
  33. Tomczyk Paweł
  34. Michniuk Adrian
  35. Kibitlewski Wacław
  36. Steckiewicz Wojciech
  37. Stankiewicz Artur

DZIEWCZĘTA klasy VI

1.Iwanicka Milen
2.Kundzicz Julia

3.Ruta Natalia
4.Zagórska Magdalena
5.Taraszkiewicz Natalia
6.Karłowicz Amelia
7.Paulakowska Aleksandra
8.Klejmont Kinga

9.Kowalewska Aurelia

10.Zawistowska Luiza

11.Żynda Oliwia

12.Świerczyńska Julia

13.Kuryła Paulina

14.Orzechowska Martyna

15.Olszewska Natalia

16.Oszniańska Aleksandra

17.Gajewska Izabela

18.Wojciechowska Joanna

19.Radziewicz Gabriela

20.Chromy Patrycja

CHŁOPCY klasy VI

1.Leśniewski Adam

2.Ćwikowskia Paweł

3.Brogowski Kacper

4.Gober Kacper

5.Jeryn Radosław

6.Kosiński Filip

7.Wysocki Mateusz

8.Gulbierz Paweł

9.Paulakowski Adrian

10.Dąbrowski Adrian

11.Popko Oskar

12.Domoradzki Krystian

13.Konopko Piotr

14.Cichachanowicz Maciej

15.Bąk Sebastian

16.Wasilewski Jacob

17.Grzybczyński Wiktor

18.Francuz Michał

19.Charytoniuk Dawid

20.Musiałczyk Jakub

21.Tasior Maciej

22.Chomicz Dominik

23.Trocki Mateusz

24.Dąbkowski Patryk

25.Dadura Franciszek

26.Kujawski Bartłomiej

27.Rytwiński Karol

28.Żukowski Konrad

Opracowała: Dorota Ćwikowska


Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

Uczniowie SP 4 w Suwałkach wystartowali w Jesiennych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce - 20.09.2016r.

Drużynowo szkoła zajęła II miejsce

Na podium stanęli:

Filip Kosiński -złoty medal w dysku

Kacper Brogowski- brązowymedal w dysku i srebro w skoku wzwyż

Adam Leśniewski -złoto w biegu na 100m i 200m

Paweł Ćwikowski – złoto w skoku wzwyż i brązowy medal w biegu na 200m

Paweł Gulbierz – złoto w skoku w dal, srebro w biegu na 100m

Piotr Konopko- srebro w pchnięciu kulą i srebro w rzucie oszczepem

Wiktoria Dorochowicz -złoto w rzucie dyskiem

Gabriela Radziewicz srebro w rzucie dyskiem

I miejsce sztafety chłopców 4x100m skład zespołu:

Konopko Piotr, Leśniewski Adam, Ćwikowski Paweł, Gulbierz Paweł

Opiekun: Dorota Ćwikowska

GRATULUJEMY


ROK SZKOLNY 2015/2016


Mamy medalistę w pływaniu!

Filip Kosiński, uczeń naszej szkoły (klasy Vc) został medalistą Mistrzostw Polski w pływaniu. W rozegranych Mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach w Olecku, Filip na dystansie 100m BF zdobył srebrny medal, a na dystansie 200m BF został Mistrzem Polski.

Filip Kosiński jest Zawodnikiem M U K S Olimpijczyk w Suwałkach.

Trener: Edward Dec.


XXII Ogólnopolski Finał "Czwartków Lekkoatletycznych" w Łodzi

XXII Ogólnopolskim Finale ,,Czwartków Lekkoatletycznych” w Łodzi 18-19.06.2016r.

Złoty medal wywalczył Patryk Makowski w biegu na 60 m

Srebrny medal Adam Leśniewski w biegu na 300m

Brązowy medal Jakub Bartnik w skoku wzwyż

Reprezentacja Suwałk wywalczyła drużynowo III miejsce

Również bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali nasi uczniowie:

Żaborowska Anna Maria w biegu na 600m

Ćwikowski Paweł w biegu na 60m

Okrągła Oliwia w biegu na 600m

Wysocki Mateusz w skoku wzwyż

Katarzyna Borys w biegu na 300m

Ciszewska Sylwia w rzucie piłeczką palantową

Syperek Emilia w rzucie piłeczką palantową

Kamińska Samanta skok w dal

Gratulujemy!!!

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Igrzyska Województwa Podlaskiego w LA chłopców w Białymstoku

II miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w lekkiej atletyce chłopców- Białystok, 11.06.2016r.

Złoty medal w biegu na 60m zajął Patryk Makowski

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Turniej "Unihokej - zdrowie i zabawa"

II miejsce zespołu chłopców w Turnieju ,,Unihokej – zdrowie i zabawa”pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk oraz Polskiego Związku Unihokeja, który odbył się 11.06.2016r w Suwałkach.

Skład zespołu:

Paweł Ćwikowski

Kacper Gober

Brogowski Kacper

Wysocki Mateusz

Patryk Dąbkowski

Adrian Dąbrowski

Damian Dąbrowski

Maciej Cichanowicz

Krystian Domel

Kowalski Bartosz

Michałowski Alex

Najlepszym bramkarzem rozgrywek został: Kacper Gober,

Środkowym atakującym: Paweł Ćwikowski

Gratulujemy!!!


Wiosenne Zawody Zrzeszenia LSZ w Lekkiej Atletyce 

I miejsce w punktacji szkół miejskich w Wiosennych Zawodach Zrzeszenia LSZ w Lekkiej Atletyce w dniu 07.06.16r w Suwałkach zajęli uczniowie naszej szkoły.

Na tę lokatę złożyły się miejsca na podium:

I miejsce w biegu na 80m ppł i II miejsce w biegu na 600m Anny Marii Żaborowskiej

I miejsce w biegu n 100m i I miejsce w biegu na 200m Katarzyny Borys

III miejsce w rzucie dyskiem Bartosza Arasimowicza

II miejsce w biegu na 600m i II miejsce w skoku wzwyż Jakuba Bartnik

III miejsce w skoku w dal i III miejsce w biegu na 600m Martyny Chodorowskiej

I miejsce w skoku wzwyż, III miejsce w biegu na 200m Adama Kulbackiego

I miejsce w biegu na 200m i II miejsce w biegu na 100m Adama Leśniewskiego

I miejsce w rzucie dyskiem Samanty Kamińskiej

III miejsce w biegu na 100m i III miejsce w biegu na 600m Michała Tasiora

I miejsce w skoku wzwyż Dominiki Omilian

II miejsce w rzucie dyskiem Michała Łazarskiego

II miejsce sztafety chłopców 4x100m

II miejsce sztafety dziewcząt 4x100m

Opiekun: Dorota Ćwikowska

Miejskie Święto Biegania

Nasza szkoła zajęła I miejsce w punktacji drużynowej klas I-III i punktacji drużynowej klas IV-VI w zawodach: RESO SUWAŁKI- 10,5- Miejskie Święto Biegania”, które odbyły się 28.05.16r.

Na podium stanęli: Emilia Mętel z klasy III zdobyła srebrny medal i Jakub Bartnik zdobył brązowy medal. Na sukces złożyły się wyniki biegających uczniów:Borys Katarzyna,Pawłowska Maja,Kamińska Samanta,Molińska Roksana,Chodorowska Martyna,Kowalewska Aurelia, Okrągła Oliwia, Bartnik Jakub, Michałowski Alex,Leśniewski Adam,Ćwikowski Paweł, Tasior Michał, Paweł Luto, Jasionowski Rafał, Wysocki Mateusz, Patryk Makowski, Krzysztof Kłoczko

Gratulujemy!!!

opiekunowie klas IV-VI: Dorota Ćwikowska, Marcin Wasilewski


Mistrzostwa Suwałk w Igrzyskach w Lekkiej Atletyce

17.05.2016r uczniowie naszej szkoły wystartowali w Mistrzostwach Suwałk w Igrzyskach w Lekkiej Atletyce.

Wyniki:
III miejsce Stankiewicz Oliwia w biegu na 60m, III miejsce w biegu na 200m
IV miejsce Borys Katarzyna na 60m, II miejsce w biegu na 200m
I miejsce Anna Maria Żaborowska w biegu na 600m
II miejsce Chodorowska Martyna w biegu na 600m
II miejsce sztafety 4X 60 m dziewcząt w składzie: Anna Maria Żaborowska, Katarzyna Borys,Kamińska Samanta, Oliwia Stankiewicz
VI miejsce Ślużyńska Martyna w skoku w dal
II miejsce Pawłowska Maja kula, II miejsce dysk
III miejsce Molińska Roksana dysk
I miejsce Makowski Patryk 60m,II miejsce skok wzwyż
III miejsce Leśniewski Adam 60m, I miejsce 200m
I miejsce Tasior Michał 1000 m
II miejsce sztafety 4x60m chłopców w składzie: LeśniewskiAdam, Ćwikowski Paweł, Urbanowicz Kacper, Makowski Patryk
III miejsce Urbanowicz Kacper 200m pł
I miejsce Jasionowski Rafał kula
III miejsce Topolski Szymon kula
I miejsce Szczypień Piotr dysk
II miejsce Łazarski Michał dysk
I miejsce Bartnik Jakub skok wzwyż
III miejsce Konopko Piotr skok wzwyż

GRATULUJEMY!!!

Wszyscy zawodnicy awansowali do półfinału województwa, który odbędzie się 25.05.2016 r.

Opiekun: Dorota Ćwikowska


Półfinał Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

II miejsce zespołu chłopców w Półfinale Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym 7.05.2016 r. w Augustowie i awans do finału województwa w Białymstoku.
Skład zespołu chłopców:
Patryk Makowski
Adam Leśniewski
Jakub Bartnik
Rafał Jasionowski
Krystian Bąk
Kacper Urbanowicz

IV miejsce zespołu dziewcząt w Półfinale Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym 7.05.2016 r. w Augustowie.
Skład zespołu dziewcząt:
Anna Maria Żaborowska
Maja Pawłowska
Martyna Chodorowska
Gabriela Żukowska
Oliwia Stankiewicz
Samanta Kamińska

Opiekunowie: Dorota Ćwikowska, Marcin Wasilewski


Mistrzostwa w biegach na orientację

15.04.2016 r. na terenie Leśnictwa Papiernia i Gospodarstwa Szkółkarskiego odbyły się biegi na orientację, w których wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. W tym wydarzeniu najliczniej uczestniczyli uczniowie z klas trzecich z naszej szkoły.Podczas zawodów w biegach na orientację "Zielony Punkt Kontrolny”, zdobyliśmy najwyższe lokaty wśród uczniów klas młodszych:

- I miejsce Mateusz Rzodkiewicz klasa III a (opiekun Małgorzata Burnejko)

- I miejsce Emilia Mętelklasa III b (opiekun Dorota Sobolewska)

- III miejsce Dawid Chromy klasa III d (opiekun Anna Pieczyńska- Kołakowska)

- V miejsce Igor Kłos klasa III d (opiekun Anna Pieczyńska- Kołakowska).

Gratulujemy!!!

Impreza była znakomita. Bawiliśmy się świetnie. Skorzystaliśmy z mnóstwa dodatkowych atrakcji.


Wiosenne Zawody Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Dowspudzie

12.04.2016 r. uczniowie naszej szkoły wystartowali w Wiosennych Zawodach Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Dowspudzie. Drużynowo szkoła zajęła III miejsce.
Anna Maria Żaborowska zajęła I miejsce w biegu na 900 m w kategorii dziewcząt, rocznik 2004.
Adam Leśniewski wywalczył II miejsce w biegu na 900 m w kategorii chłopcy, rocznik 2004.
Gratulujemy!!!
Opiekunowie: nauczyciele wychowania fizycznego.


XV SZKOLNY TURNIEJ SKOKU WZWYŻ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 DLA KLAS IV - VI
POD HASŁEM:
"CAŁA POLSKA TRZYMA FORMĘ"

Dnia 11.04.2016 r. odbył się XV Szkolny Turniej Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4.
Łącznie wystartowało 70 osób z klas IV - VI.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Dominika Omilian z klasy VIb uzyskała ona wynik 136 cm.
Najlepszym zawodnikiem turnieju skoku wzwyż został Patryk Makowski z klasy VIa - wynik 149 cm.
Podczas rozgrywania zawodów został przeprowadzony IV Szkolny Przegląd Zespołów Cheerleaders: ,,Tańcz z nami cheerleaderkami”. Wygrała grupa dziewcząt z klasy V. II miejsce zajął zespół z klasy VI ad, III miejsce z klasy VI.

Sędzia główny: Dorota Ćwikowska
SGS I: Marcin Wasilewski
SGS II: Tomasz Chmielewski

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA KKLASY IV:
1. Kamińska Patrycja 119 cm
2. Kozakiewicz Aleksandra 116 cm
3. Cieraszko Wiktoria 116 cm
4. Ciszewska Sylwia 110 cm
5. Wojciulewicz Lena 110 cm
6. Sienica Milena 105 cm
7. Krok Amelia 105 cm
8. Gryc Agata 100 cm
9. Zielińska Jesika 100 cm
10. Wasilewska Natalia 100 cm
11. Ostrowska Weronika 95 cm
12. Putra Julia 95 cm
13. Januszewicz Julia90 cm
13. Fejfer Nicola 90 cm

DZIEWCZĘTA KLASY V:
1. Szrajbert Julia 124 cm
2. Kowalewska Aurelia 121 cm
3. Iwanicka Milena 115 cm
4. Wendt Weronika 110 cm
5. Paulakowska Aleksandra 105 cm
6. Kundzicz Julia 105 cm
7. Zagórska Magdalena 100 cm
8. Taraszkiewicz Natalia 100 cm
9. Klejmont Kinga 95 cm

Luto Karolina b/w
Karwel Paula b/w

DZIEWCZĘTA KLASY VI:
1. Omilian Dominika 136 cm
2.Pawłowska Maja 130 cm
3. Stankiewicz Oliwia 125 cm
4. Ślużyńska Martyna 125 cm
5. Skibicka Martyna 120 cm
6. Żukowska Gabriela 115 cm
7. Chodorowska Martyna 115 cm
8. Żaborowska Anna 115 cm
9. Domysławska Klaudia 110 cm
10. Zakrzewska Monika 105 cm
11. Kiersztyn Malwina 100 cm

CHŁOPCY KLASY IV:
1. Michałowski Alex 121 cm
2. Ludolrf Adrian 113 cm
3. Domel Krystian 113 cm
4. Miller Hubert 110 cm
5. Kowalski Bartosz 110 cm
6. Butkiewicz Nikodem 105 cm
7. Dąbrowski Damian 105 cm
8. Sadowski Bartosz 105 cm
9. Ćwikowski Adrian 100 cm
10. Jabłoński Rafał 100 cm
11. Kołakowski Jakub 95 cm

CHŁOPCY KLASY V:
1. Leśniewski Adam 139 cm
2. Konopko Piotr 133 cm
3. Ćwikowski Paweł 121 cm
4. Brogowski Kacper 118 cm
5. Wysocki Mateusz 118 cm
6. Taraszkiewicz Kacper 115 cm
7. Lenczewski Korneliusz 110 cm
8. Szupień Kacper 110 cm
9. Bilbin Ernest 110 cm
10. Gulbierz Paweł 110 cm
11. Matusiewicz Cezary 105 cm
12. Popko Oskar 100 cm
13. Bąk Sebastian 95 cm

CHŁOPCY KLASY V:
1. Makowski Patryk 149 cm
2. Bartnik Jakub 146 cm
3. Dudanowicz Jakub 142 cm
4. Kulbacki Adam 136 cm
5. Urbanowicz Kacper 136 cm
6. Jasionowski Rafał 125 cm
7. Szczypiń Piotr 125 cm
8. Kalisz Mateusz 120 cm
9. Bąk Krystian 120 cm
10. Kłoczko Krzysztof 110cm 

Opracowała: Dorota Ćwikowska

Nasi pływacy z klasy IVc

Zawodnicy na zajęciach sobotnich.
Nie tylko ciężka praca.
Zawsze znajdzie się chwila na wspólne szaleństwo! :-)


Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Augustowie

Sztafeta dziewcząt w składzie: Stankiewicz Oliwia, Żaborowska Anna, Borys Katarzyna, Chodorowska Martyna, Szrajbert Julia, Molińska Roksana, Pawłowska Maja, Ślużyńska Martyna, Kundzicz Julia, Kowalewska Aurelia wystartowała w Augustowie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych, Półfinał Województwa - 02.04.2016r. Dziewczęta zajęły VIII miejsce.

Sztafeta chłopców w składzie: Leśniewski Adam, Michałowski Alex, Bartnik Jakub, Kłoczko Krzysztof, Francuz Michał, Ćwikowski Paweł, Konopko Piotr, Makowski Patryk, Tasior Michał, Bąk Krystian wywalczyła V miejsce i awansowała do Finału Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Gratulujemy !!!

Opiekunowie: Dorota Ćwikowska, Marcin Wasilewski


Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych


Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych, które odbyły się w Augustowie przyniosły złoty medal w stylu grzbietowym naszej szkole. Triumfatorem na tym dystansie był uczeń SP 4 – Filip Kosiński. Mistrz Województwa przepłynął 50 metrów w czasie 0:32,34.

Opiekunem szkolnych pływaków jest p. Adam Sobolewski

Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat

Filip Kosiński zdobył 4 złote medale – 100 m stylem motylkowym, 400 m stylem dowolnym, 100 m stylem grzbietowym i 100 m stylem zmiennym. Niewiele zabrakło, aby wynikiem 1:08.82 pobił On rekord Okręgowego Związku Pływackiego Warmii i Mazur ustanowiony ponad 10 lat temu na dystansie 100 m stylem grzbietowym, który wynosi 1:08.65.

Trenerem Filipa jest Edward Dec


IV rzut XVI Edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

W IV rzucie XVI Edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk, które odbyły się 08.03.16r.

Na podium stanęli:
Maja Pawłowska-II miejsce w rzucie oszczepem, III miejsce w rzucie piłką lekarską i III miejsce w pchnięciu kulą
Oliwia Stankiewicz -II miejsce w pięcioskoku i II miejsce w biegu na 36 m Anna Maria Żaborowska – III miejsce w pięcioskoku
Patryk Makowski – I miejsce w biegu na 36m, III miejsce w pięcioskoku, II miejsce w biegu na 36m ppł
Jakub Bartnik – I miejsce w skoku wzwyż, II miejsce w pięcioskoku
Rafał Jasionowski – I miejsce w pchnięciu kulą,
Adam Leśniewski- III miejsce w biegu na 36m, I miejsce w rzucie oszczepem
Jakub Dudanowicz- III miejsce w skoku wzwyż
Adam Kulbacki – II miejsce w skoku wzwyż

Gratulujemy !!!

Opiekun: Dorota Ćwikowska