Nauczyciele

ROK SZKOLNY 2017/2018



Jolanta Nowakowska - dyrektor szkoły

Iwona Smykowska - wicedyrektor



Grupa 0A: 
Jolanta Olisiejko


Grupa 0B:
Anna Bałtrukanis


Edukacja wczesnoszkolna: Klasy 1

1A - Anna Maria Pieczyńska - Kołakowska

1B - Barbara Kalinowska

1C - Iwona Hołubowicz

1D - Marta Mielziuk


Edukacja wczesnoszkolna: Klasy 2


2A - Dorota Sobolewska

2B - Małgorzata Burnejko


Edukacja wczesnoszkolna: Klasy 3

3A - Agnieszka Paulakowska
3B - Ewa Draugialis
3C - Anna Lauryn
3D - Urszula Andruszkiewicz
3E - Teresa Wasilewska 


Religia


s. Małgorzata Raczkowska

s. Anna Natalia Nowakowska (s. Krystyna)

ks. Marek Godlewski


Język polski

Danuta Makowska

Joanna Andrukiewicz

Monika Ponganis

Marta Daniłowicz


Język angielski

Anna De-Mezer

Beata Siłkowska (w/z za Grażynę Mikulską)

Katarzyna Miłek

Justyna Cichucka

Maciej Nowikowski


Język niemiecki



Iwona Bułajewska


Muzyka



Elżbieta Łabacz


Plastyka


Elżbieta Łabacz

Adam Nejfert

Marta Mielziuk


Historia i społeczeństwo


Marta Daniłowicz

Konrad Wiśniewski


Przyroda

Anna Łazarska

Grażyna Jacewicz

Paulina Czarnecka


Geografia


Jolanta Nowakowska

Michał Sośnicki


Biologia


Anna Łazarska


Chemia


Anna Łazarska



Fizyka



Urszula Butkiewicz


Matematyka


Beata Kopko

Tomasz Złotorzyński (w/z za Dorotę Drażbę)

Joanna Albanowicz



Zajęcia komputerowe / Informatyka


Iwona Smykowska


Adam Nejfert

Maciej Nowikowski


Zajęcia techniczne / Technika


Beata Wysocka (w/z Anna Maria Pieczyńska-Kołakowska, Adam Nejfert)

Adam Nejfert


Wychowanie fizyczne

Dorota Ćwikowska

Dorota Śliwińska

Marcin Wasilewski


Rafał Gwiazdowski

Tomasz Chmielewski


Zajęcia rewalidacyjne

Urszula Matela

Edyta Katarzyna Sztukowska

Rafał Gwiazdowski

Barbara Kaplińska


Pedagog szkolny



Barbara Kaplińska


Świetlica szkolna


Urszula Matela

Edyta Katarzyna Sztukowska

Beata Wysocka (w/z Paulina Czarnecka)


Biblioteka szkolna


Marta Osińska

Grażyna Jacewicz


Wychowanie do życia w rodzinie



Małgorzata Burnejko


Zajęcia dodatkowe



Anna Wasilewska


Pomoc nauczyciela / Asystent nauczyciela

Wioletta Gajda - pomoc nauczyciela
Elżbieta Majkowicz - pomoc nauczyciela
Sylwia Grzybowska - pomoc nauczyciela
Justyna Jackiewicz - asystent nauczyciela