Festiwal Sztafet- Finał Wojewódzki I miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Festiwalu Sztafet – 21.09.2023r.w Białymstoku. Złoty medal zdobyły: Kondracka Lena, Paulakowska Maja, Białaszewska Oliwia, Malinowska Wiktoria, Witkowska Wiktoria. I miejsce chłopców  w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Festiwalu Sztafet, chłopaki również wybiegali złote medale: Sawicki Ksawery, Gejdel Kornel, Bieryło Dominik, Słabiński Kornel, Zakrzewski Wojciech. VI miejsce zespołu chłopców w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Festiwalu Sztafet. Skład zespołu: Chmielewski Kryspin, Eliaszuk Patryk, Wierzbiło Bartosz, Jurewicz Mikołaj, Andruszkiewicz Mateusz. 17 miejsce zespołu dziewcząt w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Festiwalu Sztafet. Biegały: Domel Zuzanna, Zdanowicz Urszula, Stanulewicz Kasandra, Żyniewicz Weronika, Piaścik Julia. Dziewczęta  i chłopcy biegali  w dwóch sztafetach  4x100m i sztafecie  szwedzkiej (400m+300m+200m+100m) Wszystkim GRATULUJEMY !!! Opiekunowie na zawodach: Dorota Ćwikowska, Rafał Gwiazdowski

 

Czcionka
Kontrast