06.04.2024r.wystartowaliśmy w Drużynowych Biegach Przełajowych w Augustowie. Pogoda dopisała, kibicujący rodzice również. Dziękujemy im za wsparcie!!!🥇🏅🏆

Sukcesy są: Rejmontowicz Natalia zajęła pierwsze miejsce , 7 miejsce wywalczyła Grzywnowicz Zuzanna. Antoni Fiećko stanął na drugim miejscu podium. Chłopcy: Bruno Gober, Adam Radzaj i Krystian Gejdel awansowali do finału wojewódzkiego. Oliwia Białaszewska wywalczyła 3 miejsce i Maja Paulakowska awans do finału wojewódzkiego. Ksawery Sawicki był drugi na mecie, a tuż za nim trzecie miejsce zdobył Kornel Gejdel, awans do finału wywalczył Dawid Winckiewiecz. Brawo!!! W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej do finału wojewódzkiego awansował Mateusz Andruszkiewicz.

Wszystkim startującym gratulujemy ukończonego biegu. Czekamy na Finały, które odbędą się za dwa tygodnie.👏👏👏🏆🏆🏆

Czcionka
Kontrast