Trzy awanse na finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. Zespół chłopaków młodszych wywalczył 1 miejsce w Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych w półfinale wojewódzkim w Przewięzi w dniu 10.10.2023r. Skład zespołu: Ksawery Sawicki,Antoni Fiećko,Kornel Słabiński, Dominik Bieryło,Natan Kowalewski,Kornel Gejdel, Wojciech Zakrzewski. Zespół dziewcząt młodszych zajął 2 miejsce w składzie: Oliwia Białaszewska,Maja Paulakowska, Wiktoria Witkowska ,Malinowska Wiktoria, Kondracka Lena,Mentel Aleksandra,Marlena Żynda. 4 miejsce zespołu chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych biegach przełajowych.Półfinał wojewódzki.Sklad zespołu: Ambrosiewicz Szymon, Andruszkiewicz Mateusz,Burdyn Franciszek, Dąbrowski Paweł, Wierzbiło Bartosz, Wysocki Stanisław, Wawrzyn Gabriel. Te trzy wyżej wymienione zespoły awansowały do finału wojewódzkiego w Białymstoku,który odbędzie się 21.10 2023r. Zespół dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zdobył 7 miejsce.To: Burdyn Antonina,Domel Zuzanna, Stanulewicz Kasandra, Zakrzewska Karolina, Zdanowicz Urszula i Żyniewicz Weronika. Opiekunowie na zawodach:Dorota Ćwikowska i Dorota Śliwińska. Wszystkim startującym gratulujemy!!!🏅🏅🏅🏅

Czcionka
Kontrast