I rzut Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałki zakończyliśmy licznymi zwycięstwami naszych uczniów.🏆🏅🏆Wspaniałe starty Oliwi Białaszewskiej 1 miejsce w pięcioskoku i rzucie piłką lekarską, 3 miejsce w biegu 36 m pł, Wiktoria Malinowska zajęła 1 miejsce w skoku wzwyż i w biegu na 36m pł a w biegu na 36 m była trzecia. Wiktoria Witkowska zdobyła 2 miejsce w biegu na 36 m Lena Kondracka wyskakała 2 miejsce wzwyż i w biegu na 36 m pł zdobyła 2 miejsce.Wojciech Zakrzewski – 1 miejsce w biegu przez płotki,2 miejsce wzwyż, 3 miejsce w pięcioskoku.Kornel Słabiński 3 miejsce w biegu na 36 m i 3 miejsce wzwyż. Dominik Bieryło 1 miejsce w skoku wzwyż, 2 miejsce w pięcioskoku.Ambrosiewicz Szymon-2 miejsce w pchnięciu kulą i 3miejsce w rzucie piłką lekarską. Kornel Gejdel- 1 miejsce w rzucie oszczepem halowym. Tristan Chomicz – 2 miejsce w rzucie oszczepem i Mikołaj Piaścik -3 miejsce w rzucie oszczepem.Hanna Milsza wywalczyła 2 miejsce w rzucie piłką lekarską. Krystian Chmielewski wywalczył 1miejsce w biegu na 36m i 3 miejsce w pchnięciu kulą.Mateusz Andruszkiewicz w skoku wzwyż stanął na 2 miejscu podium.