DOKUMENTY
UWAGA!!! Do przeglądania oraz pobierania dokumentów nie ma konieczności rejestrowania się na dysku wirtualnym DropBox. Wystarczy wyłączyć formularz rejestracji przyciskiem „x” w prawym górnym rogu. Po tej czynności treść dokumentu wyświetli się na ekranie monitora.
NAUCZYCIELE
ROK SZKOLNY 2023/2024
Iwona Smykowska – Dyrektor szkoły
Joanna Albanowicz – wicedyrektor
Edyta Katarzyna Sztukowska – wicedyrektor
Edukacja wczesnoszkolna: Klasy 1
1A – Anna Maria Pieczyńska-Kołakowska
1B – Barbara Kalinowska
1C – Iwona Hołubowicz
1D – Sylwia Sznurkowska
1E – Anna Lauryn
1F- Agata Kaplińska
Edukacja wczesnoszkolna: Klasy 2
2A – Dorota Sobolewska
2B – Małgorzata Burnejko
2C – Anna Bałtrukanis
2D – Elżbieta Myszczyńska
2E – Marta Brodowska
Edukacja wczesnoszkolna: Klasy 3
3A – Jolanta Olisiejko
3B – Urszula Kalinowska
3C – Ewa Draugialis
3D – Beata Wysocka
3E – Joanna Dąbrowska
Religia
s. Aneta (Aneta Wagner)
s.Krystyna (Anna Nowakowska)
s. Beniamina (Elżbieta Karwowska)
s. Ludmiła (Halina Wojtkiewicz)
ks. Piotr Majewski
Język polski
Danuta Makowska
Joanna Andrukiewicz
Monika Ponganis
Teresa Sawicka
Justyna Jackiewicz
Marta Daniłowicz
Język angielski
Anna De-Mezer
Grażyna Mikulska
Katarzyna Miłek
Justyna Cichucka
Maciej Nowikowski
Beata Siłkowska
Anita Olsztyn
Język niemiecki
Iwona Bułajewska
Anita Olsztyn
Muzyka
Elżbieta Łabacz
Plastyka
Elżbieta Łabacz
Adam Nejfert
Anna Pieczyńska-Kołakowska
Przyroda
Anna Łazarska
Paulina Czarnecka
Geografia
Elżbieta Plesiewicz
Biologia
Anna Łazarska
Paulina Czarnecka
Chemia
Anna Łazarska
Fizyka
Iwona Sójkowska
Technika
Beata Wysocka
Adam Nejfert
Informatyka
Agnieszka Paulakowska
Adam Nejfert
Maciej Nowikowski
Matematyka
Beata Kopko
Dorota Drażba
Joanna Albanowicz
Iwona Sójkowska
Aleksandra Świerzyńska
Wychowanie fizyczne
Dorota Ćwikowska
Dorota Śliwińska
Ewelina Gober
Patrycja Górska
Aleksandra Alicja Szkutnik
Rafał Gwiazdowski
Tomasz Chmielewski
Piotr Lebioda
Marcin Wasilewski
Wiedza o społeczeństwie
Szymon Waszkiewicz
Edukacja dla bezpieczeństwa
Beata Siłkowska
Doradztwo zawodowe
Aneta Popławska
Pedagog szkolny
Barbara Kaplińska
Psycholog szkolny
Monika Milewska-Brzozowska
Wychowanie do życia w rodzinie
Małgorzata Burnejko
Adam Nejfert
Nauczyciele wspomagający
Urszula Matela-Paszkowska
Elżbieta Majkowicz
Marta Andruszkiewicz
Biblioteka szkolna
Marta Osińska
Grażyna Jacewicz
Świetlica szkolna
Elżbieta Majkowicz
Grażyna Jacewicz
Urszula Matela-Paszkowska
Renata Mikielska
Aleksandra Szkutnik
Patrycja Górska
Urszula Kalinowska
Barbara Kalinowska
Ewa Draugialis
Dorota Sobolewska
Pedagog specjalny
Edyta Katarzyna Sztukowska
Barbara Kaplińska
Pomoc nauczyciela
Wioletta Gajda
Sylwia Grzybowska
Barbara Biernatowicz
Małgorzata Dubińska
Historia
Marta Daniłowicz
Aneta Popławska
PRACOWNICY
Administracja
Renata Rzadkiewicz- sekretarz szkoły
Jan Walendzewicz – intendent
Dorota Dziemianowicz- kierownik gospodarczy
Magdalena Adamczewska – pomoc administracyjna
Obsługa Szkoły
Magdalena Wasilewska – woźna
Maria Niedźwiedzka – sprzątająca
Anna Wierzbiło – sprzątająca
Anna Prażnowska – sprzątająca
Katarzyna Wróbel – sprzątająca
Sylwia Zagórska – sprzątająca
Sebastian Mustafa – konserwator
Andrzej Sadowski- konserwator
Kuchnia
Barbara Okuniewska – kucharz
Barbara Lutyńska – pomoc kuchenna
Bożena Staszkiewicz – pomoc kuchenna
RADA RODZICÓW
RADA RODZICÓW to organizacja rodziców działająca w ramach konkretnej szkoły, powołana do współdziałania rodziców z dyrektorem szkoły, radą pedagogiczną, samorządem uczniowskim, organami nadzorującymi szkołę i innymi instytucjami i organizacjami w realizacji zadań szkoły. Rada szkoły jest samorządną reprezentacją rodziców działająca w myśl regulaminu zatwierdzonego przez ogólne zebranie rodziców.
Konto rady rodziców: BS Suwałki 69 9359 0002 0022 9078 2008 0101
Informujemy, iż składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 60 zł od rodziny.
Uwaga:
Wpłaty dokonane na dotychczasowy numer konta pozostają aktualne, zostaną automatycznie przeksięgowane przez bank na nowy numer konta.
Skład Prezydium Rady Rodziców:
Przewodniczący: Artur Kuczyński
Zastępca Przewodniczącego: Dorota Ołów
Sekretarz: Kamil Sznel
Skarbnik:Dorota Domysławska
Komisja rewizyjna:
Przewodniczący: Adam Nejfert
Członek: Barbara Białaszewska
Członek: Marlena Stanulewicz
PEDAGOG ORAZ PSYCHOLOG SZKOLNY
GODZINY PRACY PEDAGOGA SZKOLNEGO I SPECJALNEGO
rok szkolny 2023/24
tel. 87 566 21 01 w. 26
poniedziałek 9.50 – 14.50
wtorek 8.50 – 13.50
środa 8.00 – 14.00
czwartek 8.00 – 15.00
piątek 10.00 – 15.00
GODZINY PRACY PSYCHOLOGA SZKOLNEGO
rok szkolny 2023/24
tel. 87 566 21 01
poniedziałek 7.40 – 13.40
wtorek 11.00-17.00
środa 7.35 – 10.35
czwartek 11.00 – 16.00
piątek 12.50 – 15.50