Stołówka szkolna

Szkolna stołówka

                                                                          

                                                               Opłata za miesiąc GRUDZIEŃ : 16 dni x 8 zł = 128 zł

Opłata za miesiąc LISTOPAD : 19 dni x 8 zł = 152 zł

Szanowni Państwo.
Informujemy, że w dniach 2 i 3 listopada nie będą wydawane obiady, ponieważ są to dni wolne w szkołach, które przygotowują nam posiłki.

 

 

 

Informacja do rodziców uczniów korzystających z obiadów w szkole
Szanowni Państwo!

W związku z bardzo dużą liczbą uczniów korzystających z obiadów w szkole, aby usprawnić ich wydawanie, proszę o zastosowanie się do następujących zaleceń:

  1. Osoby, które mają nadpłaty za obiady z poprzednich miesięcy, proszę o potrącenie środków przy kolejnej wpłacie (informacja została przesłana na Librusa).
  2. Przypominamy, że każdy uczeń ma indywidualne konto, na które należy wpłacać pieniądze, nawet jeśli rodzeństwo korzysta z obiadów, wpłaty dokonujemy na oddzielne konta, w tytule wpisując imię i nazwisko dziecka, klasę (zwłaszcza, gdy rodzice mają inne nazwisko niż dziecko).
  3. Do 28-go każdego miesiąca proszę dokonywać wpłaty za obiady za kolejny miesiąc i potwierdzenie przesłać p. Magdalenie Adamczewskiej za pomocą maila (jwalendzewicz@sp4.suwalki.eu) lub Librusa, bądź osobiście w szkole. Dopiero wtedy będzie wydany bon. Bez ważnego bonu, obiad nie może być wydany.
  4. Proszę przypomnieć dzieciom, że idąc na obiad powinny zawsze posiadać bon, jego brak znacznie utrudnia i spowalnia pracę osób nadzorujących wydawanie obiadów.

Serdecznie prosimy o zastosowanie się do powyższych zaleceń, żeby wydawanie posiłków mogło odbywać się sprawnie i w dobrej atmosferze😊

Czcionka
Kontrast