Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji Miasto oraz  Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego zwracamy się z prośbą o przekazanie szkołom/placówkom oświatowym oraz rodzicom uczniów zaproszenia na bezpłatny trening przygotowujący uczniów do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego :

• w trakcie dwóch transmisji na żywo uczniowie powtórzą najważniejsze zagadnienia i sprawdzą stopień opanowania materiału, rozwiązując arkusze egzaminacyjne,
  • uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i weryfikacji swoich odpowiedzi z nauczycielami,
  • zajęcia mają charakter otwarty i są całkowicie darmowe,

Jednocześnie zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie informacyjne dla rodziców dotyczące możliwości zakupu ww. kursów przygotowawczych z bardzo wysokim rabatem (65-75%):

• online, na platformie ClickMeeting,
  • w terminie 07.12.2023, o godz. 18.00 ,
  • w trakcie spotkania uczestnicy poznają szczegółową procedurę zakupu kursów z ww. rabatem orazbędą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania i ew. wątpliwości.

Więcej informacji:

Przydatne linki: