Lekkoatleci z naszej szkoły są NAJLEPSI w województwie podlaskim!!!💪💪💪🏆🏆🏆Wczoraj,tj.12 czerwca w Białymstoku odbył się Finał Województwa w Lekkiej Atletyce. Uczniowie spisali się znakomicie. Dziewczęta zajęły 1 miejsce drużynowo 🥇🥇🥇🥇🥇 chłopcy 2 miejsce 🥈🥈🥈🥈🥈 drużynowo Indywidualnie medale zdobyły: Malinowska Wiktoria dwa złote ,w skoku w wzwyż i biegu 80m ppł, Białaszewska Oliwia medal brązowy w biegu 200m i srebrny w biegu 200mppl, oraz Zuzia Skindzier srebrny w skoku wzwyż. Pozostałe zawodniczki tj Maja Paulakowska, Wiktoria Witkowska i Lena Kondracka, poprawiły rekordy życiowe i zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce. Z medalem srebrnym🥈🥈 za bieg sztafetowy 4×60 m i bieg 100m ppł wrócił Dominik Bieryło ,a z brązowym🥉 Kornel Słabiński. Drugie miejsce zajęła sztafeta 4x60mw składzie, Dominik Bieryło, Słabiński Kornel,Gejdel Kornel, Mikołaj Piaścik. Drużynę dzielnie wspierał i startował Zakrzewski Wojciech i Chomiczewski Dawid. Wszystkim serdecznie gratulujemy 👏👏👏
Czcionka
Kontrast