Dnia 15 października 2021 r. w Centrum Kultury w Ełku został rozstrzygnięty Diecezjalny Konkurs literacko – plastyczny pod hasłem :”Błogosławiony Kardynał Stefan Wyszyński i błogosławiona Róża Czacka – świadkowie umiłowania Boga, bliźniego i Ojczyzny”. Uroczystą Galę wręczenia nagród i wyróżnień poprzedziło Sympozjum historyczne pod hasłem „Błogosławiony Kardynał Stefan Wyszyński – symbol wiary i patriotyzmu”. Po nim odbyła się część artystyczna w wykonaniu dzieci z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola „U Lolka” w Ełku. Po wręczeniu nagród i wyróżnień wysłuchaliśmy montażu słowno – muzycznego, w roli głównej z Prymasem Wyszyńskim i św. Janem Pawłem II . Naszą Szkołę w w/w Konkursie reprezentowali :
– Sandra Zwolińska – ucz. kl . VB – I miejsce w konkursie literackim
– Kacper Lutkiewicz- ucz. kl. V C – II miejsce w konkursie plastycznym
– Julia Szczerbińska – ucz. kl. V B – III miejsce w konkursie plastycznym
– Patrycja Ołów – ucz. kl. V D – wyróżnienie w konkursie plastycznym.
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych. Cieszyliśmy się z obecności p. Doroty Ołów ( mamy Patrycji). Opiekun : s. Jolanta Maria Kopiczko.

Czcionka
Kontrast