20 kwietnia 2024 roku na hali OSiR odbył się Diecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Biskupa Ełckiego. Uczniowie naszej szkoły i absolwenci, którzy są ministrantami i lektorami par. św. Ap. Piotra i Pawła zajęli I miejsca w 3 kategoriach wiekowych. Nasi uczniowie pokazali wysoki poziom gry piłki nożnej, ducha rywalizacji i kulturę osobistą. Wielkie wyrazy uznania należą się Dawidowi Chomiczewskiemu, Mikołajowi Piaścikowi, Miłoszowi Wilczewskiemu, Jasiowi Ołubowiczowi, Filipowi Piaścikowi, Krystianowi Ołów, Alanowi Konopko, Tobiaszowi Biłdzie, Julianowi Liszewskiemu, Franciszkowi Gościńskiemu, Franciszkowi Walndzewicz, Kornelowi i Krystianowi Gejdel, Gabrysi Tomczyk, Szymonowi Ambrosiewiczowi, Jurkowi i Stanisławowi Nowak. Naszym absolwentom: Antoniemu Ambrosiewiczowi, Bartkowi Urban, Wiktorowi Nowak i Miłoszowi Dobrzyń, który został królem strzelców. Dziękujemy za pomoc techniczną Michałowi Domysławskiemu i Bartkowi z 7 klasy. Na złoty medal zasługują także Rodzice naszych uczniów – ministrantów, którzy byli organizatorami i gospodarzami turnieju. Wiele włożyli serca i pracy aby wszyscy ( ponad 350 osób) nie byli głodni i dobrze czuli się pośród nas. Cały turniej przebiegał w duchu sportowej rywalizacji i wzajemnej życzliwości.