W dniu 18 września 2023 roku, w Suwalskim Ośrodku Kultury, odbyła się Gala Ucznia Zdolnego 2022/2023. Podczas uroczystości, w ramach programu „Zdolny Suwalczanin”, zostały wręczone uczniom stypendia i nagrody za osiągnięcia sportowe i naukowe.

Wyróżnieni zostali również uczniowie naszej szkoły.

Emilia Brzozowska (tegoroczna absolwentka) otrzymała stypendium za osiągnięcie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych.

Patryk Eliaszuk (uczeń klasy 8 A) otrzymał stypendium za osiągnięcie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów szkól podstawowych.

Murawka Maja (uczennica klasy 6 C) otrzymała stypendium za osiągnięcia sportowe.

W tej samej dziedzinie nagrody otrzymali również: Skindzier Zuzanna ( uczennica klasy 6 C), Aleksander Chiliński ( tegoroczny absolwent).

Listy gratulacyjne wręczone zostały także nauczycielom: Pani Iwonie Sójkowskiej, Panu Maciejowi Nowikowskiemu oraz Pani Dorocie Śliwińskiej. Przygotowywali oni do konkursów i zawodów nagrodzonych uczniów.

Pani Dyrektor Iwona Smykowska otrzymała z rąk pana Prezydenta Czesława Renkiewicza puchary oraz dyplomy uznania za zajęcie czołowych miejsc naszej szkoły w rywalizacji sportowej.

Szkoła Podstawowa nr 4 im ks. K. A. Hamerszmita w Suwałkach zajęła :
– I miejsce w XXIX Edycji Czwartków lekkoatletycznych,
– II miejsce w Miejskiej Rywalizacji Sportowej – Edycja 2022/2023,
– III miejsce w klasyfikacji ogólnej Miejskiej Rywalizacji Sportowej w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2022/2023.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej informacji: https://um.suwalki.pl/mieszkaniec/aktualnosci,4002/gala-ucznia-zdolnego,2586984