Bardzo dobre starty w Halowych Zawodach Lekkoatletycznych w dniu 13.O2.2024 r.młodzieży naszej czwórki!!! Na podium stanęli: Malinowska Wiktoria 1 miejsce wzwyż i 1 w biegu na 36 m pł Witkowska Wiktoria -3 m w pięcioskoku i 2 m w biegu na 36 m Białaszewska Oliwia 1 miejsce w rzucie piłką lekarską i pierwsze w pchnięciu kulą i 2 miejsce w rzucie oszczepem halowym Kondracka Lena zajęła 2 miejsce w biegu przez płotki,3 miejsce w skoku wzwyż i 3 miejsce w biegu na 36 m Bieryło Dominik 1miejsce w skoku wzwyż i 3 miejsce w rzucie piłką lekarską. W rzucie oszczepem halowym chłopców 1 miejsce wywalczył Piaścik Mikołaj w piłce lekarskiej zajął 3 miejsce a w kuli był trzeci. Borowy Jan zajął 2 miejsce w rzucie oszczepem,a Chomicz Tristan był trzeci.Wierzbiło Bartosz 3 miejsce wzwyż, Andruszkiewicz 2 miejsce w skoku wzwyż,Chwiduk Oliwier drugie miejsce w pchnięciu kulą a trzeci w kuli był Chmielewski Kryspin.Wszystkim startującym gratulujemy osiągniętych wyników.Brawo!!!🏆🏆🏆🏅🏅🏅
Czcionka
Kontrast