Przez dwa dni w Toruniu ponad tysiąc uczestników brało udział w wielkim finale akcji,, Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie,,.W czwartek młodzi zawodnicy całej Polski rywalizowali w biegach przełajowych a w piątek w dwuboju lekkoatletycznym na stadionie .To druga edycja jednej z największych akcji,które mają zachęcić dzieci do uprawiania sportu . Reprezentację województwa podlaskiego dzielnie wspierali zawodnicy z naszej szkoły:w biegach przełajowych Oliwia Białaszewska,Mateusz Andruszkiewicz,Szymon Ambrosiewicz a w dwuboju lekkoatletycznym:Miksza Hanna,Amelia Szeraszewicz,Diana Brogowska,Antonina Łuczkiewicz, Nikola Bułka.,opiekun Dorota Śliwinska. Poza rywalizacją sportową dzieci miały okazję spotkać znanych Polskich sportowców, zwiedzić piękną toruńską starówkę oraz wziąć udział w szeregu imprez towarzyszących.

Czcionka
Kontrast