11 kwietnia 2024 r. w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w naszym mieście odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pod tytułem: „Działamy razem i bezpiecznie korzystamy z Internetu”. Do konkursu, bardzo licznie, przystąpili uczniowie z klas I– VIII szkół podstawowych z terenu Suwałk i powiatu suwalskiego. Wpłynęło 188 prac, spośród których komisja składająca się z przedstawicieli Suwalskiego Ośrodka Kultury, Starostwa Powiatowego w Suwałkach, Urzędu Gminy i Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wybrała zwycięskie dzieła.
Wśród laureatów w kategorii klas I-III znalazło się pokaźne grono uczniów naszej szkoły. Oto oni:
Jerzy Gajewski kl. 2a – I miejsce
Liliana Judka kl. 2e – III miejsce
Nikola Cichucka kl. 2a – wyróżnienie
Szymon Jabłoński kl. 2a – wyróżnienie
Rozalia Sokołowska kl. 2a – wyróżnienie
Zuzanna Podurgiel kl. 2b – wyróżnienie
Gratulujemy! Jesteście naszą dumą!
Czcionka
Kontrast