Uczniowie klas Ia i Ib wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastyczno-recytatorskim pod hasłem Spotkanie z Marią, zorganizowanym z tej okazji przez Niepubliczną Terapeutyczną Szkołę Podstawową Bajka w Suwałkach.
W miniony piątek w Kawiarence Artystycznej przy ul. Noniewicza odbyły się konkursowe prezentacje wierszy pisarki. Miło nam ogłosić, że Zosia Harasim z klasy Ia zdobyła III miejsce za recytację wiersza Marii Konopnickiej pt. Zosia i jej mopsy.
Również w konkursie plastycznym doceniono pracę uczennicy z naszej szkoły. Karolinka Grabowska z klasy I b zdobyła II miejsce! Gratulujemy dziewczynkom.
Brawa za zaangażowanie oraz włożony wysiłek w przygotowania do konkursu należą się wszystkim uczniom klas Ia i Ib, którzy licznie wzięli w nim udział.