Uczniowie naszej „Czwóreczki” z klas 5e, 6a i 7a w piątek (12 kwietnia) wyruszyli w podróż do naszej stolicy, Warszawy 🙂
Pierwszym punktem naszego programu, był spektakl teatralny „Piotruś Pan” w Teatrze Capitol. Następnym punktem była lekcja muzealna wraz ze zwiedzaniem Zamku Królewskiego. Po obiedzie była chyba największa przygoda 😉 Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach w Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia w Warszawie, które poprowadził Zbigniew Kozłowski, aktor teatralny, filmowy i dubbingowy znany m.in. z serialu „Gliniarze”, gdzie gra Roberta Szwarca nadinspektora i komendanta CBP w Warszawie oraz z serialu animowanego „SpongeBob Kanciastoporty”, gdzie podkłada głos dla Gacusia. Uczniowie również zwiedzili budynek Polskiego Radia. W studiu nagrań, mogliśmy zobaczyć, jak wygląda prawdziwa audycja radiowa na żywo.

Czcionka
Kontrast